سه شنبه 8 مهر 1399 |

تماس تلفنی با ۱۰۰۰ نفر از والدین صعب العلاج استان قم

10:34:0    1399/02/02

تماس تلفنی با هزار نفر از والدین صعب العلاج استان قم

مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران استان قم گفت: با انتشار ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی با هزار نفر از والدین شهدای بستری در منزل تماس گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت الاسلام حسن هنرمند، روز سه شنبه دوم اردیبهشت، در گفت و گو با خبرنگار ایثار ضمن اعلام این خبر گفت: این اقدام به منظور اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده معظم شهدا، اطلاع از وضعیت والدین معظم شهدای بستری در منزل جهت رسیدگی های درمانی و در صورت نیاز تامین مایحتاج ضروری ایشان صورت گرفته است.
مدیر کل بنیاد قم اضافه کرد: در همین راستا برای تعدادی از والدین بستری در منزل که امکان تهیه مایحتاج را نداشتند، ارزاق ضروری تهیه و در منزل به ایشان ارایه شد.
وی خاطرنشان کرد: تماس تلفنی با خانواده معظم شهدا همزمان با اعلام شیوع ویروس کرونا و ضرورت ماندن در خانه در ادامه طرح سپاس در استان قم اجرا شد و از این طریق امور خانواده‌ها مورد پیگیری قرار گرفت. همچنین شماره‌‌های تماس اداره کل و مناطق یک و دو بنیاد نیز طی پیامکی به خانواده‌ها ارسال شد تا این عزیزان مسایل خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی  و از این طریق پیگیری کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران