جمعه 28 شهریور 1399 |

خدمت به ایثارگران یک اصل است

10:8:0    1399/02/02

خدمت به ایثارگران یک اصل است

مدیر کل بنیاد استان مرکزی اظهار داشت: خدمت به ایثارگران یک اصل است، زیرا خانواده شهدا و ایثارگران با خدا معامله کرده اند و اغلب کم توقع و یا بی توقع هستند و لذا خدمت به آنها دارای اجر عظیم و افتخار برای ما است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مرتضی انصاری فر، در نشست با استاندار مرکزی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های یک ساله بنیاد در سال 98 گفت: در عصر حاضر شهدای عرصه انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه‌های عاشورایی جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و در مسیر اعتلای اسلام گام نهادند و اکنون این خصلت را در مدافعان سلامت و در حالی که ویروس کرونا تهدید خود را برای همگان آشکار کرده است، مشاهده می‌کنیم.
وی گفت: با توجه به سخنان حکیمانه رهبر فرزانه در خصوص وضعیت شیوع کرونا در کشور، آنچه که در تاریخ کشور ما ماندگار خواهد شد، روحیه جهادی، انقلابی، پای کار بودن، اتحاد و همبستگی مردم بوده که در واقع احیاء فرهنگ بسیجی است.
مدیر کل بنیاد مرکزی اظهار داشت: خدمت به ایثارگران یک اصل است، زیرا خانواده شهدا و ایثارگران با خدا معامله کرده اند و اغلب کم توقع و یا بی توقع هستند و لذا خدمت به آنها دارای اجر عظیم و افتخار برای ما است.
وی از تهیه و توزیع بسته های بهداشتی در میان ایثارگرانی که جزو گروه‌های پرخطر و بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس خبر داد و گفت: با تقسیم‌بندی های انجام شده، بیش از 15 هزار ماسک، 20 هزار جفت دستکش، 200 لیتر الکل و 450 لیتر مواد ضد عفونی کننده طی دو مرحله، در درب منازل تحویل ایثارگران معزز استان شده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران