سه شنبه 8 مهر 1399 |

تقدیر مدیرکل بنیاد فارس از کادر درمانی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز

14:52:0    1399/02/01

تقدیر مدیرکل بنیاد فارس از کادر درمانی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز، از تلاش ها و ایثارگری های مسئولان و کادر درمانی این بیمارستان در زمینه نجات جان بیماران و مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، رجبعلی راهی، در این دیدار اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در جامعه، این روزها کادر درمانی بیمارستان‌ها به خصوص پزشکان و پرستاران در خط مقدم نجات جان انسان‌ها و جنگ با این ویروس ناشناخته قرار دارند و تلاش‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: کادر درمانی و مدافعان عرصه سلامت در این روزهای سخت در نقاط مختلف کشور در صف اول مبارزه قرار دارند و با فداکاری و ایثارگری در این راه گام نهادند تا از هموطنان خود محافظت کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس بیان کرد: بدون تردید این روز‌های سخت با استقامت ملت بزرگ‌مان طی خواهد شد، ولی قدر و ارج تلاش‌های این بزرگواران محفوظ خواهد بود.
راهی ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای کادر درمانی کشور، خاطرنشان کرد: امید است در پناه الطاف خداوند متعال، دعای خیر امام زمان(عج) و تلاش تمامی دستگاه‌ها از این مرحله سخت گذر کنیم و روزهای خوب ایران اسلامی را شاهد باشیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران