پنجشنبه 10 مهر 1399 |

ضرورت ضد عفونی فضای اداری بنیاد برای حفاظت از ایثارگران و کارکنان

14:19:0    1399/01/31

ضرورت ضد عفونی فضای اداری بنیاد شهید برای حفاظت از ایثارگران و کارکنان

مدیرکل بنیاد ایلام گفت: برای حفاظت از ایثارگران و کارکنان بصورت مستمر فضای اداری و وسائل نقلیه ضد عفونی شود و این اقدام در خصوص محیط هایی که تردد بیشتری دارند باید روزانه انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، نشست ستاد مبارزه با کرونا روز یکشنبه ۳۱ فروردین‌ماه، به ریاست اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در بنیاد ایلام برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این نشست با اشاره به اینکه برای حفظ سلامت کارکنان در مقابله با کرونا از هیچ کاری دریغ نخواهیم کرد، گفت: اقداماتی که انجام شده و تمهیداتی که در نظر گرفته شده است باید به گونه‌ای باشند که کارمندان در محیط اداره آرامش خاطر داشته باشند.
وی بر ضرورت ضدعفونی مستمر و روزانه ساختمان اداری و وسائل نقلیه تاکید کرد و گفت: برای حفاظت از ارباب رجوع و کارکنان بصورت مستمر فضای اداری و وسائل نقلیه ضد عفونی شود و این اقدام در خصوص محیط هایی که تردد بیشتری دارند باید روزانه انجام شود.
اسدالله تولیده، با اشاره به اینکه همه ما در مقابل سازمان خود مسئول هستیم، خاطرنشان کرد: عملکرد حوزه پشتیبانی اگر پر رونق و فعال باشد، سازمان شاداب‌تر خواهد شد و حرکت رو به جلو اداره با شتاب بیشتر پیش خواهد رفت.

کلنگ احداث ساختمان اداری بنیاد مهران زده شد
با حضور اسدالله تولیده، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه ۳۰ فروردین ماه، کلنگ احداث ساختمان اداری بنیاد مهران به زمین خورد.
تولیده، در این مراسم با بیان اینکه ساختمان جدید بنیاد مهران در سه طبقه و بر اساس استانداردهای مناسب سازی اماکن اداری و عمومی احداث خواهد شد، گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۸۷۰ مترمربع و زیربنای ۲۴۰۰ مترمربع بنا خواهد شد و مدت زمان پیش بینی برای اجرای این طرح ۲۴ ماه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اینکه شهرستان مهران به دلیل وجود پایانه مرزی یکی از شهرستان های استراتژیک به شمار می آید، اظهار کرد: پایانه مرزی مهران از اصلی ترین گذرگاه های کشور است. 
وی خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را دارای ارزش والایی خواند و گفت: لازمه خدمت به ایثارگران، خلوص نیت است چرا که این خدمت امری خداپسندانه و دارای ارزش و ماندگاری بالایی است و سبب عافیت و عاقبت‌به‌خیری می‌شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران