جمعه 28 شهریور 1399 |

اشتغال ۱۷۳ نفر از ایثارگران استان مرکزی در سال ۹۸

13:0:0    1399/01/31

اشتغال ۱۷۳ نفر از ایثارگران استان مرکزی در سال ۹۸

مدیرکل بنیاد مرکزی با اعلام استخدام ۱۷۳ نفر از جامعه ایثارگری استان در دستگاه های دولتی، گفت: پیگیری اشتغال جامعه ایثارگری با توجه به شعار امسال با نام «جهش تولید» از اولویت های اصلی بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مرتضی انصاری فر، امروز یکشنبه ۳۱ فروردین، در گفت و گو با سایت ایثار استان به نام‌گذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» اشاره کرد و گفت: تحقق این شعار مستلزم داشتن روحیه جهادی و همت بالا در همه اقشار جامعه است.
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه در کنار جهش تولید باید توسعه کارآفرینی نیز رونق کافی داشته باشد، اضافه کرد: مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا در کشور را می توانیم با اتحاد و یکپارچگی از بین ببریم.
وی بیان کرد: طرح‌های خوداشتغالی و کارآفرینی ایثارگران به ‌وسیله پرداخت وام و تسهیلات اشتغال‌زایی از طریق منابع داخلی بانک عامل طرف قرارداد، پرداخت یارانه سود و کارمزد به طرح‌های اشتغال‌زا، فعالیت در حوزه کسب ‌و کار خرد و مشاغل خانگی در حال اجرا است.
وی با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اظهار داشت: امروز فرزندان شاهد جزو کارآمدترین و دلسوزترین قشر جامعه محسوب می شوند.
انصاری فر با اعلام ۱۷۳ مورد استخدام جامعه ایثارگری در دستگاه های دولتی در سال ۹۸ گفت: از این تعداد ۳۳ نفر در اداره تامین اجتماعی، ۲ نفر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ۲۳ نفر در دانشگاه علوم پزشکی، یک نفر در دامپزشکی، ۲ نفر در اداره زندان ها، ۲۴ نفر در آتش نشانی، ۸۴ نفر در آموزش و پرورش و ۴ نفر در وزارت نیرو استخدام شده اند.
گفتنی است استان مرکزی مفتخر به داشتن ۵ هزار و ۳۷۹ شهید و ۱۴ هزار و ۴۲۳ جانباز و ۷۴۱ آزاده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران