جمعه 28 شهریور 1399 |

تأکید مدیرکل بنیاد شهید مازندران بر پیگیری مشکلات ایثارگران

09:39:0    1399/01/26

تأکید مدیرکل بنیاد شهید مازندران بر پیگیری مشکلات ایثارگران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از بازدید از بنیاد شهرهای جویبار، سیمرغ، فریدونکنار و بابلسر گفت: ارائه خدمت بهینه به ایثارگران و پیگیری مشکلات آنان نیازمند همت و تلاش همکاران خدوم در بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، هدایت مظلومی، به منظور پیگیری آخرین وضعیت ایثارگران در رابطه با ویروس کرونا دوشنبه ۲۵ فروردین ماه از بنیاد شهرستانهای سیمرغ، جویبار، بابلسر و فریدونکنار بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد مازندران در این بازدیدها با بیان اینکه با روحیه‌ای مضاعف به ایثارگران خدمت کنیم، اظهار داشت: خدمت در بنیاد و شیوه خدمت رسانی به خانواده ‌های عزیز شهدا و ایثارگران زمانی ارزش خود را نشان می ‌دهد که رضایتمندی ایثارگر را در پی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه نگاه ما نسبت به ایثارگران باید یک نگاه ویژه باشد گفت: در سال جدید با مشارکت همه جانبه، بکارگیری خلاقیت‌ها و جدیت در کار، بهترین خدمات را به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارائه دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران افزود: ارائه خدمات بهینه به جامعه ایثارگری و حل مشکلات آنان نیازمند همت و تلاش همه همکاران خدوم در بنیاد است.
مظلومی، بر پیگیری روند تهیه و توزیع اقلام بهداشتی به موقع برای خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان پر خطر جهت پیشگیری از ویروس کرونا، موضوع درمان جامعه ایثارگری، سلامت همکاران، پاسخگویی به موقع به جامعه هدف و پیگیری مشکلات آنان در کوتاهترین زمان ممکن تأکید کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران