جمعه 28 شهریور 1399 |

حضور مردم در مقابله با کرونا، جلوه‌هایی از ایثار و مجاهدت بود

15:41:0    1399/01/25

حضور مردم در مقابله با کرونا، جلوه‌هایی از ایثار و مجاهدت بود

مدیرکل بنیاد البرز گفت: در جریان بیماری ویروس کرونا حضور تحسین‌برانگیز مردم نوع‌دوست ایران اسلامی و تلاش دلسوزانه ارگان‌های مختلف در خدمت‌رسانی به مردم، حقا تداعی‌کننده جلوه‌هایی از مجاهدت، ایثار و ازخودگذشتگی بود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سلیمان رستمیان، در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به ایثارگری‌های ایثارگران و مردم ایران در تاریخ انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف شاهد حوادث گوناگون و آزمایش‌های الهی بوده است که با یاری و اتکا به خداوند و ایثار و از خود گذشتگی‌های مردمان این سرزمین توانسته‌ایم بر آن غلبه کنیم.
رستمیان، گفت: در جریان بیماری ویروس کرونا حضور تحسین‌برانگیز مردم نوع‌دوست ایران اسلامی و تلاش دلسوزانه ارگان‌های مختلف در خدمت‌رسانی به مردم، حقا تداعی‌کننده جلوه‌هایی از مجاهدت، ایثار و ازخودگذشتگی بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: تا به امروز اقدامات خوب و مؤثری از سوی ستاد بحران کرونا در بنیاد استان صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد و انتظار هم از بنیاد که نهادی انقلابی و خدمتگزار است چیزی جز این نخواهد بود.
وی در بخش دیگر بر لزوم جمع‌بندی و پالایش برنامه‌های سال ۹۸ تأکید کرد و اظهار داشت: بازنگری اقدامات انجام‌شده در سال گذشته باید در دستور کار همه کارکنان بنیاد استان قرار گیرد تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت با عزمی جدی و استوار بتوانیم نقشه راه سال ۹۹ را ترسیم کنیم.
رستمیان، تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران این ولی‌نعمتان جامعه اسلامی باید خدمتی شایسته و با حفظ عزت و کرامت ایشان باشد. مهندسی نیروی انسانی و برنامه‌ریزی هدفمند طبق ضوابط از جمله مواردی است که در برنامه‌ریزی برای خدمت به ایثارگران در سال جدید باید به آن توجه کرد.
وی افزود: توجه به این نکته حائز اهمیت است که ما هرچه داریم متعلق به ایثارگران است و تا ابد شرمنده آنان هستیم، باید تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکل ایثارگران بکار ببندیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: در دوران دفاع مقدس بخشنامه‌ای به رزمندگان ابلاغ نشده بود بلکه آنان با روحیه جهادی و عشق به وطن و انقلاب در جبه‌های حق علیه باطل حاضر شدند و از کشور دفاع کردند.
رستمیان، در پایان یادآور شد: توجه به وصیت‌نامه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کنار دیگر خدمات به ایثارگران باید موردتوجه ویژه قرار گیرد، نیاز امروز کشور پیروی از شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و گره بسیاری از مشکلات کشور با تحقق این امر برطرف خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران