جمعه 28 شهریور 1399 |

خانواده‌های شهدا مانند دوران دفاع مقدس در خط مقدم ایثار قرار دارند

12:24:0    1399/01/24

خانواده‌های شهدا مانند دوران دفاع مقدس در خط مقدم ایثار قرار دارند

نماینده ولی فقیه در یزد گفت: مشارکت مردم در زمینه تولید لوازم بهداشتی تبلور مسوولیت‌پذیری اجتماعی در قبال کشور و مردم است و خانواده‌های شهدا مانند دوران دفاع مقدس در خط مقدم ایثار قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی، عصر شنبه ۲۳ فروردین، در دیدار با خانواده شهیدان «سیدعلی محمد دشتی»، «محمدعلی فلاح»، «سید قاسم سامیه زرگر» و «سید حسن دشتی»، که منزل خود را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کرده‌اند، گفت: مشارکت مردم در زمینه تولید لوازم بهداشتی تبلور مسوولیت‌پذیری اجتماعی در قبال کشور و مردم است و خانواده‌های شهدا مانند دوران دفاع مقدس در خط مقدم ایثار قرار دارند.
امام جمعه یزد افزود: این فعالیت‌های اجتماعی که توسط اقشار مختلف جامعه به خصوص ایثارگران به صورت داوطلبانه صورت می‌گیرد، الگویی برای دیگران است و ترویج فرهنگ کار و خدمت، باید روز به روز تقویت شود. 
نماینده ولی فقیه در یزد از خانواده شهیدان و ایثارگران استان به خاطر مشارکت در دوخت ماسک و گان برای کادر درمانی و مردم قدردانی کرد و یادآور شد: ترویج روحیه انقلابی و فرهنگ شهادت در جامعه یک تکلیف الهی و انقلابی است و امیدواریم با همکاری مردم شاهد نابودی ویروس کرونا باشیم و مردم با سلامتی به مسیر زندگی خود ادامه دهند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران