جمعه 28 شهریور 1399 |

توزیع اقلام بهداشتی بین ایثارگران قزوینی ادامه دارد

11:24:0    1399/01/24

توزیع اقلام بهداشتی بین ایثارگران قزوینی ادامه دارد

مدیرکل بنیاد استان قزوین گفت: توزیع اقلام بهداشتی بین ایثارگران استان تا زمانی که شر این ویروس منحوس از کشور کم شود، با اولویت جانبازان شیمیایی و پرخطر و والدین معظم شهدا ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، غلامرضا حقایق‌پور، در نخستین نشست شورای معاونین در سال ۱۳۹۹، با تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، گفت: امیدوارم سال جاری که شروع آن با چالش اساسی شیوع ویروس کرونا رقم خورده، سالی پر از خیر و برکت برای همکاران و خدمتگزاران خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر باشد.
وی با قدردانی از تلاش کارکنان بنیاد در توزیع ۳۲۷۹ بسته اقلام بهداشتی بین ایثارگران، افزود: تهیه و توزیع این بسته‌ها پس از شیوع ویروس کرونا به ویژه در ایام تعطیلات عید توسط همکاران نشان می‌دهد کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران را نه فقط وظیفه اداری بلکه تکلیف ذاتی خود می‌دانند، هر چند این ادای دین و تکلیف در مقابل ایثار، صبر و فداکاری خانواده‌های شهدا و ایثارگران ناچیز است.
حقایق‌پور، با تشریح فعالیت‌های انجام شده در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: توزیع اقلام بهداشتی بین ایثارگران استان تا زمانی که شر این ویروس منحوس از کشور کم شود، با اولویت جانبازان شیمیایی و پرخطر و والدین معظم شهدا ادامه دارد.
مدیرکل بنیاد استان قزوین با بیان اینکه سلامت کارکنان بنیاد نیز همانند ایثارگران بسیار مهم و با اهمیت است، افزود: از امروز طرح حضور دو سوم کارکنان در بنیاد اجرا می‌شود و یک سوم کارمندان دیگر با تعریف فعالیت‌های مربوطه، به دور کاری می‌پردازند تا خللی در خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری پیش نیاید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به وصیت‌نامه شهید مجید صدیقها، گفت: این دوران همانند دیگر دوران‌ها، موقتی و گذرا است، اما خوشا به حال کسانیکه علاوه بر صبر و پایداری در مصایب و مشکلات تلاش می‌کنند به دیگران نیز کمک و یاری برسانند.
همچنین در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاسِ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از زحمات ابوالفضل انصاری، کارشناس روابط عمومی به عنوان کارمند نمونه بنیاد استان قزوین در سال ۱۳۹۸ تجلیل به عمل آمد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران