یکشنبه 11 خرداد 1399 |

دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه برگزار شد

16:50:0    1398/09/11

دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه برگزار شد

دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه از توابع شهرستان رستم استان فارس به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولان در سالن ورزشی شهدای روستای چهارطاق این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، رییس اداره تبلیغات و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این یادواره اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اساسی‌ترین رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
نبی الله زارع بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از مهمترین راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی جوانان با سیره شهیدان است و بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز با همکاری نهادهای فرهنگی استان در ایام مختلف سال اقدام به برگزاری این یادواره‌ها می‌کند که با استقبال خوب مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز همراه بوده است.
پیش از برگزاری مراسم یادواره شهدای منطقه پشتکوه، جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان این شهرستان با حضور در گلزارشهدای روستای چهارطاق، ضمن افتتاح این گلزار شهدا بهسازی شده، نسبت به مقام شهیدان ادای احترام کردند.
شهرستان رستم دارای ۲۲۵ مزار شهید است که مزار ۶۰ شهید آن در منطقه پشت کوه واقع شده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :