جمعه 9 اسفند 1398 |

ایثارگران در گام دوم انقلاب مطالبه‌گر و امیدآفرین باشند

13:0:0    1398/08/26

ایثارگران در گام دوم انقلاب مطالبه‌گر و امیدآفرین باشند

حیات:دبیر شواری مشاورین وزرا در امور ایثارگران با بیان اینکه شمار زیادی از ایثارگران در دستگاه های اجرایی مشغول به فعالیت هستند، گفت: ایثارگران در گام دوم انقلاب باید مطالبه گر، مسئولیت پذیر، امیدآفرین و در همه عرصه ها پیشتاز باشند

به گزارش پایگاه خبری حیات، رحیمی نسب در نشست شواری مشاورین وزرا در استان همدان اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قانون، نسبت به همه کهنه سربازان دنیا، بیشترین قوانین در حوزه ایثارگران را دارد که نشان از نگاه ویژه حکومت به این عزیزان است.
وی با اشاره به ارکان هفتگانه فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: در نیمه دوم انقلاب باید به جانشین سازی اهمیت دهیم و افرادی را که با آرمانهای امام خمینی (ره)، نظام و رهبر انقلاب همسو، انقلابی، جهادی و متخصص هستند، پرورش دهیم تا انقلاب را در مسیر چالش‌ها به سرانجام برسانند.
وی تصریح کرد: در این گام دوم در نقش آفرینی ایثارگران آن هم در غالب فرزندان ایثارگران باید فرصت داده شود تا انقلاب حرکت کند و به مقصد برسد.
دبیر شواری مشاورین وزرا در امور ایثارگران با بیان اینکه، شمار زیادی از ایثارگران در دستگاه های اجرایی مشغول به فعالیت هستند، گفت: ایثارگران در گام دوم انقلاب باید مطالبه گر، مسئولیت پذیر، امیدآفرین و در همه عرصه ها پیشتاز باشند.
ناصر عارف نیز در این نشست گفت: نقشی که شهدا و ایثارگران در حفظ وطن و دین داشتند، بسیار باارزش است و با هیج چیز نمی توان قیاس کرد.
مدیرکل بنیاد همدان افزود: ایثارگران در دفاع از دین و نظام ایثارگری کرده و امروز وظیفه نظام است که برای سپاسگزاری و فرهنگ ایثار و شهادت از این قشر گرامی حمایت کند.
وی ضمن قدردانی از ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران افزود: اگر ایثارگریها و جانفشانی شهدا نبود، هرگز این عزت و استقلال و سرافرازی به دست نمی آمد، لذا باید فرهنگ غنی ایثار و شهادت در تمام دستگاه‌ها ساری و جاری شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :