جمعه 9 اسفند 1398 |

تجلیل از اعضای تیم گلبال جانبازان خراسان رضوی

10:25:0    1398/08/26

تجلیل از اعضای تیم گلبال جانبازان خراسان رضوی

حیات:مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در نشست صمیمی از جانبازان بصیر این استان که در مسابقات گلبال سراسر کشور قهرمان شدند، تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت الاسلام حسین معصومی شنبه 25 آبان در نشست صمیمی با اعضای تیم گلبال جانبازان بصیر خراسان رضوی، گفت: خراسان رضوی در قهرمانی مسابقات ورزشی، تاریخ بلندی آوازه ای دارد و خوشبختانه جانبازان ورزشکار استان همیشه خوش درخشیدند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: این که جانبازان بصیر استان، با کمترین امکانات در مسابقات کشوری گلبال قهرمان شدند، بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.
وی گفت: شما عزیزان در حقیقت کاپ قهرمانی اخلاق را گرفتید. اینکه در کنار یکدیگر با روحیه بالا و با اخلاقی خوش، اتحاد خود را حفظ کنید، این از هر قهرمانی بالاتر است.
حجت الاسلام معصومی به اهمیت ورزش در زندگی اشاره کرد و ادامه داد: ورزش و تندرستی علاوه بر ارتقاء شادابی، سلامت جسمی و روحی را به دنبال دارد و از بروز بیماری ها پیشگیری می کند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در پاسخ به سوالات جانبازان بصیر که امکانات کافی برای ورزش نیست، گفت: ورزش یک اصل و لازمه زندگی برای جانبازان است و طبق ماده 72 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، ایثارگران می توانند از خدمات و امکانات ورزشی به صورت تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوند، که متاسفانه این قانون اجرا نمی شود و طی مکاتبات اداری به استانداری به دنیال اجرایی شدن این مهم هستیم.
گقتنی است جانبازان بصیر استان خراسان رضوی در دسته یک مسابقات گلبال سراسر کشور که 19 الی 21 آبان ماه جاری در مشهد مقدس برگزار شد، کاپ قهرمانی را از آن خود کردند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :