شنبه 17 خرداد 1399 |

یادواره شهدای والفجر 4 در اردبیل برگزار شد

16:13:0    1398/08/18

یادواره شهدای والفجر 4 در اردبیل برگزار شد

حیات: یادواره شهدای عملیات والفجر ۴ و ۱۴۰ شهید محله خاتم النبیین(ص) اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،یادواره شهدای عملیات والفجر ۴ و ۱۴۰ شهید محله خاتم النبیین(ص) اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان برگزار شد.
آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: امروز اقتدار و امنیت کشور را مدیون ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا، ایثارگران و جانبازان هستیم و این مردان بی ادعا در دوران دفاع مقدس جان خود را در مقابل هجوم دشمنان سپر کرده و نگذاشته ان وجبی از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.
وی افزود: شهیدان درس ایثار، کرامت، فداکاری، صبر و استقامت به ما هدیه کردند و درخت امنیت و اقتدار را در کشور کاشتند.
عاملی با اشاره به مفهوم شهید و شهادت در آیات قرآن کریم و روایات ائمه معصومین(ع) تصریح کرد: از زمانی که انبیا برای هدایت انسان ها مبعوث شدند شهید و شهادت نیز پدیدار شد چرا که انبیا و اولیای الهی همواره با دشمنان بسیاری روبه رو بودند.
امام جمعه اردبیل بیان کرد: فرهنگ عاشورایی بر هر توطئه ای از سوی دشمن پیروز می شود و این مسئله نقش ویژه ای در تقویت امنیت و حفظ این سرزمین دارد.
وی با اشاره به تهدیدات دشمنان اظهار کرد: امروز در حالی تیر و ترکش های دشمن رو به اتمام است که آن ها چاره ای جر تحریم آنچه که در گذشته تحریم کرده بودند، ندارند.

منبع: ایکنا 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :