جمعه 20 تیر 1399 |

ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

13:26:0    1398/07/24

ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

حیات: مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: همه ایثارگران در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، مرتضی انصاری فر سه شنبه 23 مهرماه 98 در مراسم تجلیل از جانبازان بصیر استان که همزمان با روز جهانی عصای سفید برگزار شد، گفت: همه ایثارگران ما در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.
وی افزود: این روز فرصتی مغتنم برای نگریستن به زندگی ایثارگران بصیر است که در پرتو توجه و امکانات کافی، مستعد شکوفایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های خارق العاده‌ای هستند و می‌توانند گوی سبقت را از افراد عادی جامعه بربایند.
انصاری فر جانبازان بصیر را همانند پرچمی دانست که به نشان استقلال در جامعه امروز به حرکت در می‌آیند، و افزود: خانواده‎های عزیز جانبازان بصیر به دلیل شرایط جسمی که جانباز دارد با مشکلات خاصی مواجه هستند؛ همسران جانبازان روشندل، با صبر و بردباری که از خود نشان می‌دهند بی‌شک پرستاران صبوری هستند که سالیان سال به مراقبت از ایثارگرانی می‌پردازند که سلامت خود را برای بقای انقلاب و اسلام فدا کرده‌اند.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران