جمعه 20 تیر 1399 |

امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم

12:5:0    1398/07/24

امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم

حیات:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم و اگر این عزیزان نبودند امروز از استقلال کشور و امنیت خبری نبود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سید عابس حسینی سه شنبه 23 مهر 98 در اردوی ویژه همسران شاهد بجنورد، گفت: خداوند در قرآن کریم از رزق و روزی شهدا با نام رزق نیکو یاد و جایگاه آنان را در بهشت معرفی می‌کند.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی افزود: شهادت مقام هر کسی که کشته می‌شود نیست؛ بلکه کسی شهید است که ایمان به خداوند داشته باشد، در جهاد شرکت کند و به خاطر خدا بجنگد.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم و اگر این عزیزان نبودند امروز از استقلال کشور و امنیت خبری نبود.
جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی هستند
علی روزفراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، در میز خدمت و ملاقات عمومی با ایثارگران و جانبازان، گفت: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند.
وی افزود: آنان اگرچه عضوی از بدنشان را از دست‌ داده‌اند، اما همچنان ایستاده‌اند تا نام، یاد و فرهنگ شهیدان را زنده نگه‌ دارند. آنها اگرچه ممکن است دستی در بدن نداشته باشند، ولی هم چنان علمداران این انقلاب‌ محسوب می‌شوند.
روز فراخ همچنین گفت: جانبازان ماندند تا رسالت بزرگ خویش را که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزش‌های الهی و انسانی به نسل جدید است را منتشر کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران