دوشنبه 20 مرداد 1399 |

حسینیه‌ها در اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت نقشی بی‌بدیل دارند

14:28:0    1398/07/23

حسینیه‌ها در اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت نقشی بی‌بدیل دارند

حیات:مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران تأکید کرد: تکایا و حسینیه‌ها در اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت نقشی تأثیرگذار و بی‌بدیل دارند به‌ طوری‌ که از همین محافل عاشورایی بود که تفکر ناب بسیج و شهادت‌طلبی تقویت شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالله مرتضوی با اشاره به‌ ضرورت تکریم خانواده‌های شهدا اظهار داشت: امنیت و آرامش کشور به‌ واسطه ایثار و فداکاری شهدا و صبر و بردباری خانواده‌های آنان به‌ دست‌آمده است.
وی افزود: تکایا و حسینیه‌ها در اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت نقشی تأثیرگذار و بی‌بدیل دارند به‌ طوری‌ که از همین محافل عاشورایی بود که تفکر ناب بسیج و شهادت‌طلبی تقویت شد.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران تأکید کرد: در راستای تکریم و توجه به این پایگاه ارزشمند معنوی، در اداره کل بنیاد شهرستان‌های استان تهران، حسینیه‌هایی که مزین به نام شهدا است مورد بازدید قرار خواهد گرفت و در راستای پیشرفت این مراکز در شهرستان‌ها تلاش خواهیم کرد.
مرتضوی خاطرنشان کرد: باید با تکریم و تقدیر از خانواده شهدا، نسل جوان را با ارزش‌های ایثار و شهادت آشنا کنیم تا بدانند امنیت امروز کشور بر اساس چه تلاش‌هایی به‌ دست‌ آمده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران