سه شنبه 8 بهمن 1398 |

بازنشستگان، کارکنان بنیاد را در امر خدمت‌رسانی به ایثارگران یاری کنند

15:16:0    1398/06/16

بازنشستگان، کارکنان بنیاد را در امر خدمت‌رسانی به ایثارگران یاری کنند

حیات:مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد: انتظار می‌رود، بازنشستگان، خدمتگزاران در بنیاد را در امر رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران یاری کنند تا بتوانند با تمام وجود در زمان باقی‌مانده خدمتگزار خوبی برای خانواده بزرگ جامعه ایثارگری باشند.

به گزارش پایگاه خبری حیات،مرتضی انصاری‌فر در مراسم تکریم از کارکنان بازنشسته و مدیران پیشکسوت بنیاد استان مرکزی گفت: قطعا برگزاری اینگونه مراسم می‌تواند ضمن ارج نهادن به جایگاه بازنشستگان، نقش موثری نیز از بُعد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشد.
وی تصریح کرد: انتظار می‌رود، بازنشستگان، خدمتگزاران در بنیاد را در امر رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران یاری کنند تا بتوانند با تمام وجود در زمان باقی‌مانده خدمتگزار خوبی برای خانواده بزرگ جامعه ایثارگری باشند.
انصاری‌فر بیان کرد: شما در روزها و شرایط سخت دوران دفاع مقدس و در زمانی که عزیزان این ممکلت به شهادت می‌رسیدند در کنار خانواده‌های آنها حاضر می‌شدید. حضور در کنار خانواده‌های شاهد و ایثارگر ایفای نقش موثر در کمک به پرورش فرزندان شاهد و تلاش در راستای حفظ سلامت جانبازان و درمانشان بود.
گفتنی است مراسم تکریم از کارکنان بازنشسته بنیاد مرکزی روز چهارشنبه با حضور مدیرکل بنیاد مرکزی و مدیران کل بازنشسته و پیشکسوت بنیاد در سالن کاج اراک برگزار شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :