شنبه 5 بهمن 1398 |

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خانواده شهید سیدهادی اجاق دیدار کرد

17:8:0    1398/05/23

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خانواده شهید سیدهادی اجاق دیدار کرد

حیات:رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز چهارشنبه،23مردادماه 98، در سفر به شهرستان قروه با خانواده شهید سیدهادی اجاق که اوایل مرداد امسال در درگیری با ضدانقلاب به شهادت رسید، دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات،ذبیح الله خدائیان در دیدار با خانواده سروان پاسدار شهید سید هادی اجاق اظهار داشت: از طرف آیت الله رییسی و مجموعه دستگاه قضایی ماموریت دارم این مصیبت را به شما تسلیت بگویم.
وی با بیان اینکه در کشور جمهوری اسلامی هر چه داریم از شهدا است، افزود: از دست دادن جوان برای پدر و مادر بسیار سخت است اما شهادت نصیب هر کسی نمی‌شود.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یادآور شد: کسانی که در راه خدا شهید می‌شوند زندگان واقعی هستند و در نزد خداوند روزی می‌گیرند و شهدا به آنچه رسیده‌اند شاد هستند چرا که به نعمت خدا دست یافته‌اند.
خداییان با اشاره به اینکه شهادت نعمتی است که هر کسی توفیق آن را نمی‌یابد، تاکید کرد: شهیدان افتخار ما هستند و ما امانتدار شهدا و امیدواریم بتوانیم از این امانت به خوبی پاسداری کنیم.
گفتنی است:در جریان درگیری چهارم مرداد نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه هوار ژونین دله‌مرز در شهرستان سروآباد، سید هادی اجاق به شهادت رسید.
در این درگیری تعدادی از نیروهای ضدانقلاب به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند و مقدار قابل ‌توجهی سلاح و مهمات آنان نیز به دست نیروهای سپاه منهدم شده است.
ایرنا

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :