پنجشنبه 8 آبان 1399 |

خواهر شهید مدافع حرم"مجید سلمانیان": نذر برادرم ترک گناه بود

10:39:0    1399/07/23 ویژه نامه شهدای خان طومان- 5

خواهر شهید مدافع حرم"مجید سلمانیان": نذر برادرم ترک گناه بود

مهسا سلمانیان گفت: مهمترین توصیه برادرم که در وصیت نامه اش هم آمده، این بود که اگر می خواهید نذری داشته باشید، یک روز گناه نکنید تا امام زمان (عج) احساس رضایت داشته باشند.

لحظات عزیمت روحانی شهید مفقودالاثر به کربلای خان طومان+ فیلم- اخبار فرهنگی  تسنیم - Tasnim 

به گزارش حیات ، حجت الاسلام والمسلمین "شهید مجید سلمانیان" متولد (دوم اردیبهشت 67) از شهدای مدافع حرم است که در اردیبهشت 95 در منطقه خان طومان به شهادت رسید و دو روز قبل پس از تفحص و شناسایی همراه با شش شهید دیگر به میهن بازگشت.

"مهسا سلمانیان" خواهر شهید مدافع حرم حجت الاسلام والمسلمین "مجید سلمانیان در گفت و گو با خبرنگار حیات، پس از شنیدن خبر شناسایی پیکر برادرش اظهار داشت: من از طریق سایت های خبری و فضای مجازی متوجه شناسایی و بازگشت پیکر برادرم شدم.

وی ادامه داد: وقتی برادرم "محمد" تماس گرفت و از پشت تلفن با خوشحالی گفت که مجید آمده، من به قدری شوک شدم که تصور کردم برادرم زنده است و صحیح و سالم برگشته اما بعد از چند ثانیه متوجه شدم که پیکر شهید مجید را آورده اند.

 ÙÛŒÙ„Ù… | خواب عجیب شهید مدافع حرم مجید سلمانیان - خبرگزاری حوزه

مهسا سلمانیان با اشاره به صداقت، خوش رویی وعلاقه شدید "شهید مجید سلمانیان" به مادرش و امام زمان (عج) اشاره کرد: برادرم به قدری برای مادر ارزش قائل بود که دوستانش می گفتند، هر بار که مادر زنگ می زد، ایستاده تلفن را پاسخ می داد.

خواهر شهید "مجید سلمانیان" در پایان گفت: پیکر برادرم در حال حاضر در معراج شهدای تهران است و پنجشنبه صبح به کرج منتقل می شود و از مصلی البرز به سمت گلزار شهدای امام زاده طاهر(ع) تشییع می شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران