سه شنبه 14 مرداد 1399 |

13:58:0    1399/04/21 مشاور فرمانده کل سپاه پاسدارن در گفت و گو با حیات:

احیاء یادمان شهدای یاسوج در دستور کار قرار گرفت

روز پنج شنبه 19 تیر ماه ،مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور،سرگرد پاسدار محمد دانش فر از پروژه های سپاه فتح و استان کهگلویه و بویر احمد ،یادمان‌های شهدای گمنام سطح این استان دیدن کرد. وی همچنین در این سفر با فرماندهی محترم سپاه فتح سردار خرم دل و نماینده خبرگان رهبری حضرت آیت الله ملک حسینی و ائمه جمعه استان ملاقات کرد. وی همچنین در این سفر با گروه های جهادی منطقه و عشایر و قبایل به هم اندیشی پرداخت. پایگاه خبری حیات به بهانه این سفر گفت و گویی داشته با سرگرد دانش فر که در زیر می خوانید.

 

به گزارش پایگاه خبری حیات ؛ روز پنج شنبه 19 تیر 1399 سرگرد پاسدار محمد دانش فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور با فرمانده هی سپاه فتح کهکیلویه و بویر احمد، «سردارحمید خرم دل» دیدار کرد: 

به گفته سرگرد دانش فر «لزوم محرومیت نزدایی در سطح استان و ایجاد بستر های مناسب جهت پیشرفت و آبادانی این منطقه از اهم مسائل بود که بدان پرداختیم» ویادامه داد «ایجاد بستر  مناسب برای رشد مشاغل خرد و خانگی از دیگر موضاعتی است که زمینه رشد اقتصادی و ریشه کنی فقر را در این منطقه فرهم می کند».
وی با اشاره به تخصیص 6 میلیارد ریال اعتبارات برای تکمیل پروژه یادمان شهدای ده دشت گفت:« در مجموع چیزی حدود 6 میلیارد ریال جهت کسری ها و کمبود های یادمان شهدای ده دشت در نظر گرفتیم و با مسئولان زیربط در این موورد هماهنگی های لازم جهت بازسازی و تکمیل پروژه صورت گرفت».

وی همچنین در دیدار با نماینده خبرگان رهبری « آیت الله ملک حسینی» گفت:« از مسئولین استان بخاطر تلاش هایی که در زمینه محرومیت زدایی،ایجاد اشتغال ،فقر زدایی و بخصوص تلاش های گروه های جهادی که با تشکیل چندین قرار گاه در سطح استان در زمینه مبارزه با  گسترش بیماری فعال بوده اند، قدر دانی و تشکر می کنم».

مسئول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور، در ادامه این سفر ضمن بازدید از یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج اظهار داشت: «تکمیل و احیاء این یادمان که از 8 سال گذشته با مشکلاتی مواجه بوده است از مهمترین اهدافی بود که در این سفر داشتیم و بحمدالله با تامین اعتبار لازم به زودی کار آن به اتمام می رسد».

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران