پنجشنبه 15 خرداد 1399 |

حضور تولید کنندگان ایثارگر در نهمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته ( امپکس)

16:50:0    1398/08/07

حضور تولید کنندگان ایثارگر در نهمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته ( امپکس)

حیات: هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته ( امپکس) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی برگزار گردید. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها، شرکت ها و کارگاه های ایرانی و خارجی در حوزه صنعت چرم، دباغی و نساجی محسوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات  ،یافتن بازارهای جدید، ارائه پتانسیل ها و توانمندی های صنعت چرم، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری های روز، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، آشنایی با الگوهای موفق جهانی درعرصه صنعت چرم، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. نمایشگاه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته تهران یک رویداد بین المللی است که می تواند در صورت استفاده از ظرفیت های آن به شرکت های فعال در زمینه چرم برای مباحث بازاریابی، برندسازی، بازرگانی و بازاررسانی کمک نماید این نمایشگاه همچنین میزبان حضور وزیر صنعت و معدن تجارت بود که برای بازدید از تولیدات و دستاورد های موجود دراین حوزه، از این نمایشگاه بازدید کردند. 
در گوشه ای از این نمایشگاه و در کنار تعداد زیادی از غرفه هایی که در این حوزه محصولات یا خدمات خود را معرفی و عرضه می کردند. « عادل عزازی» یکی از جانبازان عزیز کشور نیز حضور داشت. به غرقه او که وارد شدیم به گرمی از ما پذیرایی کرد و بعد از دقایقی در پاسخ به پرسش مان درباره خدمات و محصولات خود اینطور گفت: من مدتهای زیادی است که در حوزه صنعت چرم فعالیت میکنم . کارشناسی کفش طبی از جمله تخصص های دیگر من است و در زمینه تولید پروتز برای پای جانبازان عزیز ی که پایشان در اثر آسیب روی مین از دست داده اند فعالیت میکنم. غرفه او در این نمایشگاه از کیفیت ویژه ای برخوردار بود. بخش های متنعی از جمله کارگاه آموزشی، و دستگاه اسکن رایگان پا که از طریق آن جانبازانی که پاهایشان دچار آسیب دیدگی شده بود می توانستند کفش هایی را سفارش دهند که درست در غالب پاهای آنها طراحی شده است، در واقع نوعی سفارش شخصی کفش طبی چیز هایی که اعزازی در تولید آن سرامد محسوب می شود تولید کفش برای بیماران دیابتی است. وی می گوید که برای ساخت کفش مناسب افراد دیابتی باید از پرینتر سه بعدی استفاده کرد تا بتوانیم بطور کاملا دقیق و حساب شده محصول را تولید کنیم. 
گفتنی است که این نمایشگاه از 29 مهر تا 2 آبان برگزار و با استقبال بسیاری روبرو شد.  

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :