دوشنبه 30 دی 1398 |

13:28:0    1398/07/29

هر زائر نائب الزیاره یک شهید

حیات: طرح نائب الزیاره شهید هم زمان با اربعین حسینی و عزیمت زوار جهت زیارت عتبات عالیات در استان چهارمحال و بختیاری به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با اربعین حسینی و عزیمت زوار جهت زیارت عتبات عالیات، طرح «نائب الزیاره شهید» در استان چهارمحال و بختیاری به اجرا در آمد.
وی افزود: در این طرح به تعداد 2هزار و 440شهید استان، کارت تمثال مبارک شهدا همراه با زیارت اربعین که هر زائر نائب الزیاره یک شهید است و با همراه داشتن این کارت و حضور در زیارتگاه ها بعد از بازگشت می تواند آنرا تحویل بنیاد داده تا درسرکشی ها به خانواده معظم آن شهید اهدا شود.

 


فریبرز نجفی در ادامه هدف از اجرای طرح را این چنین تشـریح کرد: شـهدای دفاع مقدس همه به عشق زیارت کربلاو با سـربند یاحسـین (ع) با دشـمن جنگیدنـد و به آرزوی همنشـینی با سـرور وسالارخود به فیض عظمای شـهادت نائل شدنـد که این طرح، باهـدف جامه عمل پوشاندن، به اهداف شـهدا و همچنین ترویج فرهنگ ایثار وشهادت برگزار شد.
مدیرکل بنیاداسـتان در پایان گفت: این طرح برای چهارمین سال متوالی در استان اجرا می شود که درسال های گذشته به صورت پلاک و پیکسل سوزنی انجام می شد ولی امسال به صورت کارت تهیه و در اختیار زائرین اربعین قرار گرفت.

 


فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :