سه شنبه 29 مرداد 1398 |

خانواده شهدا و ایثارگران نگران نباشند بیمه حل می شود

1397/09/11 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

خانواده شهدا و ایثارگران نگران نباشند بیمه حل می شود

حیات: جانبازان و خانواده های شاهد و ایثارگر نگران نباشند مشکل بیمه ان ها حل خواهد شد.


به گزارش حیات، نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه مراسم روز حماسه و ایثار شهرستان نطنز گفت: سه سال گذشته مصوب شد که بیمه تکمیلی جانبازان شاغل بر عهده بنیاد شهید باشد و بودجه آن از سوی دستگاه های مربوطه تامین شود.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی در گفت و گو با صدا و سیمای اصفهان افزود: سه سال این بیمه را بنیاد شهید پرداخت کرد و متاسفانه به دلیل اینکه برخی دستگاه ها اعتبار لازم را برای بیمه کارکنان جانباز خود تامین نکردند بنیاد شهید با مشکل روبرو شد.
وی گفت: هم اکنون یک میلیون و 150هزار نفر از سوی بنیاد شهید تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند و با توجه به مشکلات، تامین اعتبار بیمه جانبازان شاغل در دستگاه های اجرایی برای بنیاد شهید و امور ایثارگران سخت است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در جلسه هیات دولت و با موافقت وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مقرر شد بیمه تکمیلی جانبازان شاغل به عهده خود دستگاه ها سپرده شود تا با همکاری یکدیگر بتوانیم دینی را که خانواده شاهد و ایثارگر بر گردن همه ما دارند ادا کنیم و البته به دستگاه ها توصیه کردیم تا از بیمه دی استفاده کنند.

در ضمن با پیگیری هایی که از سازمان برنامه و بودجه داشتیم مشکل بیمه وزارت اموزش و پرورش و وزارت جهاد و کشاورزی که دارای بیشترین شاغل خانواده شاهد و ایثارگر هستند حل شد.

وی تاکید کرد: جانبازان و خانواده های شاهد و ایثارگر نگران نباشند مشکل بیمه ان ها حل خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :