یکشنبه 30 تیر 1398 |

سازمان ملل متحد به دنبال حفظ منافع سیاسی کشورهای غربی است

1397/08/09 عضو انجمن دفاع از قربانیان تروریستی در گفت و گو با حیات:

سازمان ملل متحد به دنبال حفظ منافع سیاسی کشورهای غربی است

حیات: عضو انجمن دفاع از قربانیان تروریستی معتقد است که سازمان ملل متحد در سال های فعالیت خود؛ ناکارآمدهایی بسیاری داشته که دلیل آن هم منافع کشورهای غربی و اروپایی بر منافع سیاسی است.

مرتضی قهرمانی عضو انجمن دفاع از قربانیان تروریستی در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: هر چند سازمان ملل متحد کارآمد نیست اما تلاش خود را در امر تولید، تحکیم و حفظ صلح جهانی انجام می دهد که در این زمینه نیازمند تلاش های بیشتر است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تروریسم به عنوان یک عامل جنایت در حوزه بین المللی شناخته شده است، افزود: تروریسم به عنوان تهدیدی برای صلح جهانی است و اگر سازمان ملل متحد و تلاشهایش نبود جنگ افروزی تروریست ها بیشتر می شد و انسان های بی گناه بیشتری قربانی تروریسم می شدند.

قهرمانی سازمان ملل متحد را دارای ضعف های اساسی دانست و گفت: این سازمان در سال های فعالیت خود؛ ناکارآمدهایی بسیاری داشته است که دلیل آن هم ترجیح منافع کشورهای غربی و اروپایی بر منافع سیاسی است.

عضو انجمن دفاع از قربانیان تروریستی اظهار کرد: سازمان ملل متحد برای حمایت و حفاظت از جمعیت های انسانی مسئولیت هایی در زمینه مبارزه با تروریسم دارد و بنابراین باید از حیثیت و کرامت انسانها در مقابله با هرگونه جنایت محافظت کند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :