چهارشنبه 5 تیر 1398 |

خبرنگاران حوزه ایثار رسالت بزرگی به دوش دارند

1397/05/17 همسر خبرنگار شهید منا در گفت و گو با حیات:

خبرنگاران حوزه ایثار رسالت بزرگی بر دوش دارند

حیات: همسر یک خبرنگار شهید، گفت: زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی در هر جامعه ای یک ضرورت است و بنابراین می توان گفت که خبرنگاران این حوزه، رسالت بزرگی به دوش دارند.


زهرا شعبانی همسر شهید خبرنگار حادثه منا شهید سید حمیدرضا حسینی، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، با تبریک فرا رسیدن 17مرداد روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه، اظهار داشت: خبرنگاری از شغل های مقدسی است که باید از قداست آن مراقبت کرد.

وی با تقدیر و تشکر ویژه از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت برای زنده نگاه داشتن فرهنگ فداکاری و از خودگذشتگی، گفت: فعالیت و حضور پر رنگ اصحاب رسانه در حوزه ایثار و شهادت و انعکاس اخبار این مقوله، ضرورتی انکار ناپذیر دارد.

این همسر خبرنگار شهید، افزود: انسان به صورت کلی برای بقا نیازمند ایثار است و از این رو زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی در هر جامعه ای یک ضرورت است و بنابراین می توان گفت که خبرنگاران این حوزه، رسالت بزرگی به دوش دارند.

وی تأکید کرد: این که خبرنگاری میان این همه سوژه های مختلف از جمله ورزشی، سیاسی و ...، حوزه ایثار وشهادت را انتخاب می کند، نشان از یک آرمان و اعتقاد قلبی او دارد و از این رو باید گفت که خدا هم این خبرنگاران را برگزیده تا این رسالت بزرگ را به دوش بکشند.

خاطرنشان می شود در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی حوزه ایثار و شهادت که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، از سرکار خانم زهرا شعبانی همسر خبرنگار شهید حادثه منا شهید سید حمیدرضا حسینی تقدیر به عمل آمد.

شهید سید حمیدرضا حسینی خبرنگار شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران بود که در حادثه منا، شهید شد.

صادق چهرقانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :