چهارشنبه 5 تیر 1398 |

فعالیت رسانه ای در حوزه شهدا، باعث ترویج فرهنگ ایثار است

1397/05/16 برگزیده جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در گفت وگو با حیات:

فعالیت رسانه ای در حوزه شهدا، باعث ترویج فرهنگ ایثار است

حیات: یک برگزیده چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی ، گفت: فعالیت رسانه ای در حوزه شهدا، باعث ترویج فرهنگ ایثار است و البته این مهم، فقط یک کارکرد آن است.

فائزه کابلی عکاس پایگاه خبری گلستان ما، از استان گلستان که در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی به عنوان نفر اول بخش عکس در گستره استانی معرفی شد، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، اظهار داشت: امسال برای سومین بار در این جشنواره موفق به کسب مقام می شوم و از این بابت بسیار خوشحالم.

این عکاس خبری، با بیان این که تصویری از مراسم تشییع شهدای مدافع حرم را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردم که به همین دلیل حائز رتبه شدم، گفت: معتقدم فعالیت رسانه ای در حوزه ایثار و شهادت، بیشترین تأثیر را بر روی خود فعال رسانه ای می گذارد؛ به ویژه فعالیت عکاسان در این عرصه، نگاه آنان را یک نگاه پر احساس و زیبا، برای به تصویر کشیدن زیبایی های ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و خانواده های محترم ایشان، می کند.

وی افزود: عکاسی در حوزه ایثار و شهادت، از آنجا که عکاس تلاش می کند زیبایی های باارزش دنیا که همان از خودگذشتگی و فداکاری باشد را به تصویر بکشد، زندگی فرد را متحول و او را در این عرصه پایبند می کند.

کابلی در پایان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اثرات بسیار مهم در کنار دیگر آثار فعالیت رسانه ای در حوزه ایثار است و امیدواریم همگان به اهمیت این موضوع پی ببرند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه حرف و سخنرانی در مورد شهدا و ایثارگران زیاد است، اما حقیقت مطلب این است که با وجود تمام این حرف ها، شهدا و ایثارگران و راه ایشان مظلوم است و از این رو هر اندازه که در این زمینه کار شود، باز هم کم است و جای کار دارد.

صادق چهرقانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :