سه شنبه 6 خرداد 1399 |

161 هزار کارت جدید هوشمند ایثارگری صادر و ارسال شده است

15:0:0    1397/04/01 مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

161 هزار کارت جدید هوشمند ایثارگری صادر و ارسال شده است

حیات: 161 هزار کارت هوشمند ایثارگری صادر و به ادرس ثبت نام کنندگان ارسال شده است

حجت ا... فرهادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن بیان این خبر به پایگاه خبری حیات گفت: از حدود 600 هزار نفر از خانواده شاهد و ایثارگر که مشمول دریافت کارت جدید هوشمند ایثارگری هستند 265 هزار نفر ثبت نام کرده و هنوز بیش از نیمی از مشمولان به این امر اقدام نکرده اند.
وی افزود: حدود 30 تا 40 هزار ثبت نام به خاطر نداشتن عکس مناسب و یا مخدوش بودن اطلاعات باطل شده است که این عزیزان باید نسبت به رفع اشکال اقدام و ثبت نام کنند.
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد یاداور شد تا کنون 161 هزار کارت جدید هوشمند ایثارگری صادر و به ادرس ثبت نام کنندگان فرستاده شده است.
وی در مورد تاخیر بیش از 50 درصد عزیزان برای ثبت نام کارت جدید توضیح داد: بعضی از عزیزان شاید هنوز این مهم را جدی نگرفته اند و یا به ان اهمیت نمی دهند ولی تاکید می شود کارت های قدیمی فقط تا پایان تیرماه دارای اعتبار هستند و بعد از ان از درجه اعتبار ساقط می شود و خانواده های شاهد و ایثارگر مشمول، فقط با کارت های ایثارگری هوشمند جدید می توانند برای دریافت تسهیلات یا خدمات اقدام کنند.
فرهادی تصریح کرد بنیاد شهید و امور ایثارگران چندین بار به وسیله ارسال پیامک به تمامی عزیزانی که دارای تلفن همراه هستند تقاضا کرده است که برای این امر ثبت نام کنند همچنین به روش های مختلف مانند درج خبر در نشریات و روزنامه ها، زیرنویس در برنامه ها و بخش های خبری صدا و سیما و نیز سایت ها و پایگاه های خبری، اطلاع رسانی کرده است و امید ان است که ثبت نام ها که در ماه رمضان کاهش پیدا کرده بود دوباره پس از ماه مبارک افزایش یابد و افرادی که هنوز ثبت نام نکرده اند سریع تر اقدام کنند تا ما شرمنده این عزیزان نشویم.
لازم به یاداوری است ایثارگران در سراسر کشور می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی ایثار، در بخش خدمات الکترونیک پس از درج کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور، اطلاعات مشاهده شده را تائید و برای صدور کارت اقدام کنند. افرادی که رمز عبور ندارند نیز می‌توانند به مراکز هاتف بنیاد شهید در محل سکونت مراجعه و این رمز را دریافت و برای ثبت نام اقدام کنند.
طاهره ساعدی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :