یکشنبه 26 آبان 1398 |

فرمانده

1397/04/01 فرمانده هوانیروز ارتش در گفت و گو با حیات:

ملتی که آرمان شهدا را دارد از تحریم و تهدید واهمه ندارد

حیات: فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به تحریم های جدید آمریکا بر علیه مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی، گفت: ملتی که آرمان شهدا را دارد از تحریم و تهدید دشمنان واهمه ندارد.

امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، با اشاره به خروج یکجانبه آمریکا از توافق بین المللی برجام و شروع تحریم های جدید بر علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم ملتی همچون ملت ایران که سرمایه عظیم شهدا را دارد و به آرمان های والای شهدا عشق می ورزد، توکلش بر خداست و از تحریم ها و تهدیدها آمریکا هراسی ندارد.
فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به اقدام اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای اعلام خروج این کشور از توافق برجام و شروع تحریم های جدید بر علیه مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: اقدام آمریکا در قبال مردم بزرگ ایران و نظام جمهوری اسلامی، موضوع تازه ای نیست و در ادامه تلاش های گذشته آنان بر علیه ایران اسلامی است که بازهم ناکام خواهد ماند.
امیر سرتیپ قربانی افزود: آمریکا قبلا هم تا توانسته علیه مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی توطئه کرده است و این چیز جدیدی نیست و ما زیاد روی آن حساسیت نداریم.
فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرد: ما با همین گرامیداشت مقام شهیدان و برگزاری یادواره های شهدا و در نتیجه اتکا به شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت، حتما این قدرت را پیدا خواهیم کرد که در مقابل بزرگترین قدرت های جهان با افتخار بایستیم، کما این که در طول عمر 40 ساله جمهوری اسلامی ایران اینگونه بودیم.
امیر سرتیپ قربانی گفت: اگر ما به معنای واقعی از فرمایشات مقام معظم رهبری حمایت کنیم و برای مثال در بحث شعار تعیین شده از سوی ایشان برای سال 97 مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و یا دیگر فرمایشات و تأکیداتی که دارند، به صورت جدی وارد عمل شویم، می توانیم بر علیه دشمنان و بالاخص آمریکا به عنوان استکبار جهانی و همینطور رژیم صهیونیستی ایستادگی کنیم و پیروز شویم.
صادق چهرقانی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :