سه شنبه 30 مهر 1398 |

دستِ جنایتکار شیطان را بشکنید!

1397/11/27

دستِ جنایتکار شیطان را بشکنید!

حیات: ما را نمی شناسند انگار. بازی شغالان با دم شیر، نه نشان قدرت که نشان ابلهی آنان است که اگر می دانستند، می فهمیدند بازی با دم شیر چه عقوبت سختی دارد.

محمد رضا شهیدی خراسانی

حیات: می فهمیدند که اگر "ریگی" شوی و به هوا بروی، تو را به زمینِ مرگ می کشند. سازمان جهنمی منافقین هم که باشید، دنیا را برای تان جهنم می کنند. باید دوباره "ان بن مکه و منا" یی باید گفت، انگار. دچار آلزایمر شده اند در شناخت ما و الا باید به یاد می آوردند که کامِ ما را با شهادت به شهد رسانده اند.

ما شیرین کامان شهادتیم و در این باور به یقین رسیده ایم پس نه تنها از شهادت نمی ترسیم که در زلال جاری خون های پاک، ترس و هراس ، می شوییم و رزم جامه شجاعت می پوشیم. این را دنیا بارها در شکوه برخاستنِ ما از هر فاجعه دیده است. دیده است که ما نمی شکنیم بلکه می شکنیم کمر آنکه شکستن ما را می خواهد. باید به یادِشان می ماند که در جنایت های پیشین نیز جز ننگ و مرگ و نفرت، بهره ای نبرده اند و این بار هم جز این در اندازه انبوه، طرفی نخواهند بست که ما را دستِ اقتدار آن قدر بلند هست که در هر جای جهان از آنان یقه بگیریم و بر خاک مذلتِ شان بکوبیم.

این در جای خود، اما ؛ به هر بیان که بخوانیم و در هر بیانیه که ببینیم، این جنایت است. جنایتی که لحظه به لحظه اش با خیانت هم درآمیخته است. باید جنایت کار باشی تا بمب به زندگی جوانان و چشم و چراغ زندگی مردم بزنی و باید به ملک و میهن خیانت رواداری تا حافظان امنیت و پاسداران حدود و ثغور ملی را بر سفره مرگ بنشانی. این دو خوی کثیف را در کنار سومین خصلت شیطانی ابد بنشانی که با عنوان تروریسم مورد لعن و نفرین همه مردم دنیاست. این مثلث پلید را چونان شقاوتِ در اوج، در ماجرای تروریستی اتوبوس پاسداران و مدافعان مظلوم وطن می بینیم و به هزار زبان به نفرین و لعن، محکوم می کنیم همه آنانی را که به هر نحو در این فاجعه شریکند.

گروهک تروریستی خود "جیش العدل" خوانده و به "لشکر ظلم" بدل شده، سرپنجه های جنایتکارانی هستند که با ظاهر و کلام زیبا، به کار فریب افکار عمومی مشغولند. کیست که از پس چهره سفاک ترور و تکفیر، چنگال به خون نشسته استکبار و صهیونیزم و وهابیسم را نبیند؟ کیست که بوی گند نفاق سیلی خوردگان از ملت، شامه اش را نیازارد؟ بوی دل آزاری که از حرف به حرفِ نشسته در فضای مجازی در برخی کانال های شیطانی برمی خیزد و شامه اهل حق و حقیقت را بیش از همیشه می آزارد. آنانی که به نام مردم، دشنه در پهلوی ملت می نشانند. کانال هایی پر از هوس شیطان که قلم را به نام بردن از آن نمی آلاییم اما هستند و هر روز در لجن زار خودساخته و خودخواسته فرو می روند و در تراز منافقین قابل تعریف اند و الا کدام ایرانی است در جهان که از پر پر شدن جوانان سرزمینش، به شادمانی خبر بنویسد؟

دشمن هم در دشمنی، حد، نگه می دارد برای شادمانی در ماجراهایی چنین اما اینان به بیماری افتاده اند از فرط شادی این جنایت. غافل از اینند که خون مظلوم را خداوند خویش به ضمانت برخاسته است و سخت انتقام می کشد از سفاکان چه بمب در دست داشته باشند و چه در مرزی آن سوتر، کلمه به جنایت بنویسند.

بگذریم که فردا از اینان نخواهد گذشت خدا و تاریخ این ملک اما به صریح ترین کلمات، مسئولان را باید گفت که؛ با فعال سازی همه ظرفیت های سیاسی، دیپلماتیک و تنبیهی، این جنایت را پاسخی پشیمان کننده بدهند. باید دستِ انتقام الهی شوند برای احقاق حق خون های به مظلومیت بر زمین ریخته . در این راه نه تنها هیچ قصوری جز تقصیر معنا نمی شود که باید دست اقتدار را تا جایی که می شود بلند کرد و بر گونه ستمکاران فرود آورد که ملت، سخت تشنه شنیدن خبر تنبیه این جنایت کاران است.

... و دیگر این که؛ متولیان امر باید به غیرتِ مضاعف، برخیزند و به قیمت حیاتی تر از نانِ شب، هم که شده، برای حفاظت از این سرمایه های امنیتی کشور، همه مساعی سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گیرند تا دیگر شاهد تلخکامی مردم در جنایت هایی از این دست نباشیم. باید از تجربه جهانی برای حفاظت از سربازان و مرزبانان خود، به بهترین شکل، تجربه بیندوزیم و به کار بندیم تا تروریست ها نتوانند در اقدامات کورِ خود، امنیت و امنیت بانانِ ما را چشم زخم زنند. باید با تمام توان کاری کرد که زخم بر چشم دشمن بنشیند و دست های توطئه، قبل از جنایت، از کار بیفتد. این را مطالبه جدی ملی بدانند مسئولان و برای ضریب یافتن اقدامات امنیتی برای حفظ جان امنیت بانان، اقدام کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :