جمعه 9 خرداد 1399 |

یادداشت

08:54:0    1397/08/14 یادداشت؛

زندگی انگلی آمریکا

حیات: می خواست عیار نفرت از آمریکا را بالا ببرد انگار. وقتی گفت: بنویس ما در یک روز، در سه جبهه با آمریکا پنجه در پنجه شدیم. می گفت بنویس تا بدانند جوان ترها و بچه های امروز که مدیران فردایند، که ما از آمریکا، زخم ها دیده ایم و سیزده آبان، فقط همین یک روز، سه بار با آمریکایی ها درگیری داشتیم در سه شکل و سه نوع.

محمدرضا شهیدی خراسانی

حیات: برای این که عیار نفرت او را افزون کنم ، گفتم این 3 را باید با یک علاوه به 4 برسانیم. باید اوج دشمنی با ملت ایران را که با تحریم های جدید شکل گرفت و ترامپ پیش هنگام اعلام کرد را هم به سیاهه دشمنی شیطان بزرگ اضافه کنیم. ملت ما باید بداند و دنیا نیز باید دریابد که دشمنی آمریکا با ملت و کشور ما هر روز بیشتر می شود و یک جبهه تازه می گشاید.

آنان فقط دولت ملی ما را ساقط نکردند بلکه هویت ملی ما را هم به چالش کشیدند با قانون کاپیتولاسیون. ان ها از ملت صاحب تاریخ 7 هزارساله، حق توحش می خواستند. حال آنکه آنان خود مستحق ترند به پرداخت حق توحش. مگر کم وحشی گری کردند در جهان؟ مگر کم آدم کشتند و آتش افروختند و نابود کردند؟ کجای جهان را می شود یافت که از این "ددهای دوپا"، زخم نخورده باشد؟ کدام قاره را داریم که از قهر و کین این بی ریشه ها، ریشه در خون نداشته باشد؟ همین امروز هم با فروش " مرگ افزار" و به قیمت مرگ دیگران دارند انگل وار زندگی می کنند. یمن را نگاه کنید! پول وهابیون به بمب آمریکایی تبدیل می شود، بر سر زن و کودک و پیر و جوان فرو می ریزد و زندگی ها را پرپر می کند. آیا جز " زندگی با مرگِ مردم" می توان برای این دردنامه، عنوانی پیدا کرد؟ در سوریه و افغانستان و ....هم قصه همین است.

هرجای پای مرگ درمیان باشد، حتما نام آمریکا هم هست. فقط آنچه دنیا دارد امروز می بیند ما چندین دهه است که با همه وجود خود لمس کرده ایم. از ساقط کردن دولت ملی مصدق، تا کاپیتولاسیون، تا به خاک و خون کشیدن مردم توسط عوامل آمریکا و با گلوله آمریکا، تا تبعید امام ، تا کشتار دانش آموزان و خیلی جاهای دیگر. هرجا جنایت بود، یانکی ها حاضر بودند. هرجا جنایت باشد باز آمریکا حاضر است. این دشمن را باید، میل در چشم گذاشت چنانکه دانشجویان پیرو خط امام با اشغال لانه جاسوسی قوه باصره شیطان را هدف گرفتند. چاپ اسناد هم نشان داد که درست به هدف زده اند. سفارتخانه، چشم شیطان بود در ایران و کارش با توطئه عجین. باید خفه می شد این کانون خیانت. آنان می خواستند بزنند. ما هم زدیم.

این مواجهه همچنان ادامه دارد . حالا با بازگرداندن تحریم ها، دارد وارد فاز تازه ای می شود. مطمئن باشیم که باز هم می توانیم از این گردنه به ظاهر هولناک عبور کنیم. ما یسر را در دل عسر جسته ایم و یافته ایم. حالا هم باور داریم وعده صادق خداوند را و مطمئنیم که از دل این عسر، باز به یسر خواهیم رسید ولو دشمن نخواهد. ما به "والله متم نوره ولو کره الکافرون" اعتقاد داریم لذا باکمان نیست از دشمنی هاشان. ما هرگز به دوستی آنان طمع نکرده ایم که حالا از دشمنی شان، ناراحت شویم. ما برای خود این مسئله را حل کرده ایم که آمریکا، ذاتش، دشمنی است و از دشمن هم جز دشمنی نمی توان انتظار داشت لذا هیچ وقت در برابر اینان و از اقداماتشان غافلگیر نمی شویم بلکه هرچه کنند، ما چند قدم آن سوترش را هم پیش بینی می کنیم. این را بچه های دانش آموزی که به میدان آمدند هم می دانند و این را می شود با دست نوشته هاشان که بر سر دست گرفته بودند هم مستند کرد.آنان هم می دانند و خود را برای فردا آماده می کنند. ان شاالله موفقیت و پیروزی هم به نام ما نوشته خواهد شد که با چشم باز پا به میدان می گذاریم....

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :