جمعه 14 آذر 1399 |

حول حالنا الی احسن الحال

16:0:0    1397/03/18 یاداشت نوروزی استاندار زنجان برای حیات؛

حول حالنا الی احسن الحال

اسدا... درویش امیری، استاندار زنجان به نام خالق همه زیبایی ها و آفریننده همه موجودات


یکسال دیگر از عمرمان گذشت، چند روز دیگر عمر زمستان هم پایان می یابد و اندک اندک غروب زمستان هم فرا خواهد رسید. بوی عطر بهار به مشام می رسد و نغمه های زیبای آن به گوش.

سال 96 شیرینی ها و تلخی هایی را همراه خود برای ملت ایران در روزشمار تاریخ بجای گذاشت.

در بهار گذشته، ملت فهیم و قدرشناس ایران به زیباترین شکل ممکن مشارکت سیاسی خود را در انتخابات اردیبهشت برای تعیین سرنوشت چهار ساله خود به نمایش گذاشت و همبستگی ملی و پشتیبانی مجدد خویش را از آرمان‌های امام (ره) و انقلاب به همه جهانیان نشان داد.

ملت ایران به درستی و به شایستگی وظیفه خویش را به انجام رساند و دولت دوازدهم با رای و انتخاب شکوهمند ملت، کار و خدمت رسانی خود را آغاز کرد.

سال 96 با حوادث تلخ و دردناکی همچون زلزله استان های کرمان و کرمانشاه، با خسارتهای جانی و مالی که بجای گذاشت بار دیگر مردم عزیزمان را عزادار و سیاه‌پوش کرد.

حادثه دردناک آتش گرفتن و غرق شدن کشتی سانچی و شهادت مظلومانه ملوانان و دریانوردان، سقوط هواپیمای مسیر تهران-یاسوج و جان باختن سرنشینان مظلوم آن از دیگر حوادث تلخی بود که ملت ایران را در غم و ماتم فرو برد.

چند روز دیگر همه ایرانیان به استقبال نوروزی می روند که نوشدن طبیعت را به همراه دارد و چشمانمان به بهاری دوخته شده است که امید، نشاط و شادابی در آن موج می زند و با امدن ان، حیات بشری، رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد.

ما به قدرت لایزال قادر توانا باور عمیق، اعتقاد قلبی و راسخ داریم و به لطف و عنایاتش امیدواریم. بهار امسال همراه شد با بهار رجب؛ ماه رحمت و مغفرت. در این ماه زیبا، درهای لطف الهی بهتر و اسانتر گشوده می شود. بیاییم از این فرصت بهره جوییم، کدورتهای کهنه و گذشته و کینه های بی دلیل را کنار گذاریم و همبستگی و محبت و برادری پیشه کنیم.

مردم فهیم، باوفا و عزیزمان دیگر تاب تحمل تلخی و رنج روزگار را ندارند. امروز سرزمین ما تشنه محبت، صفا، وفا، مهربانی، دوستی و گذشت است.

بیاییم با همبستگی، همدلی و پاسداری از خون شهیدان و آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب سفر کنیم، دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد و با توسعه و پیشرفت، آینده ای مملو از امیدواری را برای جوانانمان رقم زنیم.

از خدایمان بخواهیم همراه با ماه پرفضیلت رجب، بهار ملت مقاوم و صبور ما را سرشار از آرامش و آسایش بفرماید و راهنمایمان باشد تا در این روزگار پرهیاهو، حیران نمانیم و ایمانمان را آنچنان قوی و استوار نماید که او را در تنهایی ها گم نکنیم.

با آغاز بهار و حلول ماه مبارک رجب، یاد و خاطره همه شهیدان و گذشتگان به ویژه حضرت امام (ره) را گرامی می داریم و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) را در همه زمینه ها آرزومندیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران