جمعه 16 خرداد 1399 |

17:9:0    1398/09/11 باحضور تولیدکنندگان داخلی در تهران برگزار می شود

نخستین شعبه ی نمایشگاه رها تک

نخستین شعبه ی نمایشگاه رها تک فردا در تهران افتتاح خواهد شد و همه ی تولیدکنندگان داخلی نمونه محصولاتی که استانداردهای لازم را داشته باشد در نمایشگاه ارائه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، نشست شرکت رها تک با 13 شرکت تولیدکننده برتر در حوزه ملزومات توانبخشی جانبازان امروز 11 آذرماه در موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار برگزار شد. 
شکر الله وفایی،مدیر عامل شرکت رها تکدر ابتدای این نشست با اشاره به این که تامین ولیچر مورد نیاز جانبازان به طور تام به این شرکت واگذار شده است، گفت: سیاست کلی شرکت رها تک این است که تمامی تجهیزات پزشکی از جمله ویلچر که مصرف بالایی دارد از تولید کننده ی داخلی تامین شود.
وفایی در خصوص برگزاری نمایشگاه های دائمی ملزومات توانبخشی گفت : این نمایشگاه با حضور تولید کنندگانی که تمایل به ارائه محصولات توانبخشی دارند برگزار می شود، با توجه به تعداد جانبازان هر استان بناست در استان های دیگر هم نمایشگاه هایی ایجاد شود، تا تولید کنندگان بتوانند محصولات خود را ارائه دهند
داود حیدری مشاور مدیرعامل موسسه ایثار و مدیرعامل شرکت نصر در ادامه این نشست گفت:تا پیش از این،با توجه به مشکلات ارزی در کشور، شرایط  برای تولید محصولات توان بخشی، در داخل مهیا نبود و نگاه ها به سمت واردات بود، حداقل فایده تحریم ها برای کشور این بود نگاه ها  به سمت تولید داخل برگشت. ریاست عالی بنیاد نیز از ابتدای ارائه این طرح، همراهی کردند و بر آن شدند که شرکتی ایجاد شود  که بخش خصوصی هم در آن فعال باشد و عملا بنیاد شهید به عنوان بخش دولتی درآن دخالت مستقیم نداشته باشد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :