یکشنبه 22 تیر 1399 |

تجدید میثاق بسیجیان با امام راحل و شهدا

15:30:0    1398/08/30 به مناسبت هفته بسیج برگزار شد؛

مراسم تجدید میثاق بسیجیان با امام راحل و شهدا

با آغاز هفته بسیج صبح امروز، پنج شنبه 30 آبان 1398 سردار غلامرضا سلیمانی، فرمانده سازمان بسیج مستضعفین به همراه جمعی از بسیجیان با امام راحل و شهدای 8 سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و مدافعان امنیت کشور، تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حیات ،سردار سرتیپِ پاسدار «غلامرضا سلیمانی»، در این مراسم که با حضور مسئولان سازمان بسیج و جمعی از بسیجیان برگزار شد، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (قدس) یک حادثه بزرگ بود که تمام تحولات دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد.
وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران با فرمان امام راحل با دست خالی مقابل رژیم پهلوی و قدرت های جهانی به میدان آمد و انقلاب اسلامی را به سرانجام رساند و امروز هم انقلاب اسلامی ایران این افتخار را دارد تا از آرمان هایش با خون خود دفاع کند.

سردار سلیمانی به اشاره به اینکه صدور بیانیه گام دوم انقلاب یعنی اینکه تاریخ شاهد رقم خوردن دوران جدیدی پیش روی انقلاب اسلامی است، افزود: ما در گذشته این تجربه را داریم که پیش بینی های امام خمینی (قدس) و رهبر انقلاب ، همگی تحقق یافته است. 
وی همچنین خاطر نشان کرد: بسیج شجره طیبه و از میان مردم، با مردم و برای مردم است و ایثارگری را سرلوحه کارهای خود قرار داده است و در دفاع از انقلاب اسلامی همچنان پرچمدار است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بسیج از مردم داری اسلامی پاسداری می کند، همچنان که در 40 سال گذشته توانسته است از انقلاب اسلامی پاسداری کند. آزادی قدس شریف را هم بسیجیان پرچم داری می کنند. 
سردار سلیمانی با خاطر نشان کردن این حقیقت که امروز مردم صف خود را از دشمنان ملت به روشنی جدا کرده اند افزود: در روز های گذشته ما شاهد برگزاری راهپیمایی های بزرگ در حمایت از انقلاب اسلامی ایران در شهر های مختلف کشور بوده ایم.
وی افزود: ما به عنوان بسیجیان این ملت، عهد می کنیم که در خدمت مردم باشیم و برای کاهش مشکلات آنها در کنارشان قرار بگیریم.
در پایان، سردار غلامرضا سلیمانی ،به این گفته امام اشاره کرد که ما یک تار موی کوخ نشینان را به کاخ نشینان نمی دهیم و گفت: این سخن امام راحل امروز سرلوحه تمام اقدامات بسیج است.
بنابه این گزارش، همه ساله هفته ای با نام بسیج برای نکوداشت این نیروی مردمی و تجدید میثاق با شهدای آن برگزار می شود که امسال پنج شنبه 30 آبان اولین روز از هفته بسیج با شعار «بسیج ، مقاومت، ایثار و شهادت»، جمعه یکم آذر روز «بسیج، اخلاق و معنویت»، شنبه 2 آذر روز «بسیج، علم و فناوری»، یکشنبه 3 آذر روز «بسیج؛ یک زندگی ایرانی-اسلامی، دوشنبه 4 آذر روز «بسیج؛ فرهنگ و بصیرت»، سه شنبه 5 آذر روز «بسیج؛دفاع و امنیت» و چهارشنبه 6 آذر روز «بسیج؛ اقتصاد مقاومتی و جهاد و خدمت رسانی» نام گذاری شده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران