جمعه 3 اردیبهشت 1400 |

سرباز کوچک مکتب سلیمانی هستم

15:11:0    1399/12/16 برگزیده بهترین نماهنگ جشنواره ملی فیلم ایثار؛

سرباز کوچک مکتب سلیمانی هستم

حیات- محمد رضایی گفت: حضور در جشنواره فیلم ایثار و تولید فیلم در حوزه‌ی ایثار و مقاومت افتخار بزرگی است که نصیب من شده. دغدغه‌ی همیشگی من این بود که به عنوان افسر جنگ نرم چه اقدامی می‌توانم در این حوزه انجام دهم.

محمد رضایی برگزیده بهترین نماهنگ جشنواره ملی فیلم ایثار در حاشیه اختتامیه جشنواره ملی فیلم ایثار در گفتگو با خبرنگار حیات گفت: حضور در جشنواره فیلم ایثار و تولید فیلم در حوزه‌ی ایثار و مقاومت افتخار بزرگی است که نصیب من شده. دغدغه‌ی همیشگی من این بود که به عنوان افسر جنگ نرم چه اقدامی می‌توانم در این حوزه انجام دهم.

محمد رضایی درباره اثرش؛ «نماهنگ فیلم اقیانوس بی پایان» در بخش نماهنگ حائز رتبه‌ی بهترین شد گفت: در این اثر دغدغه حاج صادق آهنگران به تصویر کشیده شده است. دغدغه‌ای که به جهت شرمندگی سردار شهید قاسم سلیمانی به واسطه‌ی شهادت شهدای خان طومان و بازنگشتن پیکر آن‌ها به وطن ایجاد شده بود، حاج صادق آهنگران پس از بازگشت پیکر این شهدا بعد از 5 سال تصمیم می‌گیرد به مازندران سفر کند و انگشتر  سردار شهید را به عنوان ودیعه به فرزندان مدافع حرم تقدیم کند.

وی در ادامه افزود: : حضور در جشنواره فیلم ایثار و تولید فیلم در حوزه‌ی ایثار و مقاومت افتخار بزرگی است که نصیب من شده است. همیشه با شنیدن عبارت« افسران جنگ نرم» این دغدغه برای من مطرح می‌شد که چه اقدامی می‌توانم در این حوزه انجام بدهم،  برگزاری این جشنواه تأثیر مثبتی در ساخت محتوای این چنینی برای من داشت. و الان حس خوشایندی دارم بابت اینکه فکر می‌کنم با تولید این اثر توانستم حرف نیروهای جبهه‌ی مقاومت را بزنم.

محمد رضایی در پایان حاج قاسم سلیمانی را الگو خود دانست و بیان داشت: من سرباز کوچکی در مکتب قاسم سلیمانی هستم و دوست دارم خطاب به این سردار بزرگوار بگویم که این کمترین را در جبهه‌ی مقاومت رسانه‌ای از من بپذیرد.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران