جمعه 3 اردیبهشت 1400 |

چهارمین جشنواره فیلم ایثار برگزیدگانش را شناخت

21:35:0    1399/12/15

چهارمین جشنواره فیلم ایثار برگزیدگانش را شناخت

حیات- برگزیدگان جشنواره فیلم ایثار، با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید امروز ۱۵ اسفند ماه 1399 در تالار وحدت تجلیل شدند.

به گزارش «حیات»، چهارمین جشنواره فیلم ایثار به همت معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزا و عصرامروز آیین اختتامیه در تالار وحدت با حضور مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، هیئت داوران، جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

اسامی 26 برگزیده جشنواره فیلم ایثار بدین شرح است:

 

در بخش مستند بالای 15 دقیقه

1. بهترین فیلم مستند بالای 15 دقیقه، فیلم مردان زندگی به کارگردانی یحیی رضایی
2. بهترین فیلم مستند بالای 15 دقیقه، فیلم مردان زندگی به تهیه کنندگی مرتضی شعبانی
3. بهترین کارگردانی فیلم مستند بالای 15 دقیقه، فیلم سنگربان به کارگردانی ایوب مروانی پور

در بخش مستند بلند

4. دیپلم افتخار به بهترین کارگردانی بخش مستند بلند، فیلم قهرمان (به نام مادر) به کارگردانی الهام آقالری

در بخش فیلم کوتاه 120 ثانیه ای

5. بهترین فیلم کوتاه 120 ثانیه ای، فیلم عینک به کارگردانی مرجان اسماعیلی
6. بهترین کارگردانی،  فیلم آنلاین (برخط) به کارگردانی محمدرضا خردمندان

در بخش فیلم کوتاه داستانی

7. دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، فیلم حاوار به کارگردانی یونس شهباز
8. بهترین فیلم، فیلم برادر به کارگردانی مهدیه قطب الدین محمدی
9. بهترین فیلم، فیلم برادر به کارگردانی محدثه پیرهادی محمدی
10. بهترین کارگردانی، فیلم جبران می کنم به کارگردانی جمال احمدی

در بخش جایزه ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی

11. بهترین فیلم ویژه حاج قاسم سلیمانی، فیلم چند قدم آنطرف تر به کارگردانی محمد صالحی

در بخش نماهنگ

12. بهترین کارگردانی نماهنگ، فیلم بر مدار 32 به کارگردانی داود جلیلی
13. بهترین نماهنگ، فیلم اقیانوس بی پایان به کارگردانی محمد رضایی

در بخش فیلم کوتاه پویانمایی

14. بهترین فیلم، فیلم این سو و آن سو به کارگردانی لیدا فضلی
15. بهترین کارگردانی، فیلم درون یک چارچوب به کارگردانی جعفر صیادی
16. تندیس بهترین صداگذاری، فیلم جبران می کنم به کارگردانی طاهر پیشوایی
17. تندیس بهترین صدابرداری، فیلم حاوار به کارگردانی غلامرضا محمدیان

در بخش فیلم مستند کوتاه

18. دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند کوتاه، فیلم بوم رنگ به کارگردانی کیومرث محمدچناری
19. تندیس بهترین بازیگر زن فیلم داستانی کوتاه، فیلم کارت قرمز به کارگردانی مهری آل آقا
20. تندیس بهترین بازیگر مرد، فیلم داستانی کوتاه، فیلم برادر به کارگردانی سجاد بابایی

در بخش های شش گانه

21. بهترین تدوین فیلم، فیلم خاطرات بادیه به کارگردانی ساسان فلاح فر
22. بهترین تصویربرداری، فیلم مردان زندگی به کارگردانی یحیی رضایی

در بخش پژوهش

23. تندیس بهترین پژوهش، فیلم قفس به کارگردانی محسن سخا

در بخش نماز، عفاف و حجاب

24. دیپلم افتخار به پژوهش بخش عفاف و حجاب، فیلم دز هنوز از شهر من رد می شود به کارگردانی امین قدمی
25. بهترین کارگردانی، فیلم مثل پروانه به کارگردانی مهدی امامی
26. بهترین فیلم،  فیلم سوم ب به کارگردانی مرتضی راوش

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران