جمعه 15 اسفند 1399 |

پسرم در راه خدمت به مردم و رهبرش به شهادت رسید/ اسم «محمد» را روی یکی از کوچه های شهر بگذارید

16:34:0    1399/12/02

پسرم در راه خدمت به مردم و رهبرش به شهادت رسید/ اسم «محمد» را روی یکی از کوچه های شهر بگذارید

مادر شهید محمد علی بایرامی در گفتگو با خبرنگار حیات گفت: هیچ انتظاری ندارم، مسئولین فقط به حرف‌هایی که زدند عمل کنند، گفتند اسم پسرم را روی یکی از کوچه‌های شهر می‌گذارند.

مادر شهید علی بایرامی در حاشیه مراسم نکوداشت شهدای فاطمی در گفتگو با خبرنگار حیات گفت: محمد علی، پسر باخدا و با ایمانی که پس از گرفتن دیپلم، 9 بهمن ماه سال 1395 وارد نیروی انتظامی شد و درست یکسال و 21 روزبعد، 30 بهمن ماه 1396 در درگیری با اشرار  در خیابان پاسداران به شهادت رسید.

وی در ارتباط با نحوه‌ی شهادت محمد علی بایرامی گفت: آن روز دیرتر از روزهای دیگر سرکارش رفت، تا جلوی درب بدرقه‌اش کردم و پشت سرش آب ریختم، در روز چندباری با هم صحبت می‌کردیم ولی آن روز کمتر با من تماس گرفت، آخرین تماسی که با او داشتم ساعت پنج و ده دقیقه‌ی بعد از ظهر بود. دورش خیلی شلوغ بود و صدایش درست نمی‌آمد، فقط گفت: مادر اینجا خیلی شلوغ است من بعداً با شما تماس می‌گیرم. خیلی دل‌آشوب بودم هرچه با او تماس می‌گرفتم پاسخ نمی‌داد، برای اینکه سرم را گرم کنم تلویزیون را روشن کردم که همان موقع شبکه خبر اعلام کرد سه نفر از مأموران نیروی انتظامی در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند. دلم گواهی می‌داد یکی از آن‌ها پسر من است. همان روز پسر من در حادثه  دراویش گنابادی با اتوبوسی که از رویش رد شد به شهادت رسید.

او در ادامه در ارتباط با  سومین سالگرد شهادت پسرش و خواسته‌ی او از مسؤولین بیان داشت: پسر من مانند دیگر جوانان این سرزمین برای خدمت به مردم و رهبرش به شهادت رسید، تمام خواسته‌اش خدمت به مردم بود. ما هیچ انتظار و خواسته‌ای از کسی نداریم، فقط مسؤولین به حرف‌هایی که زدند عمل کنند. گفتند اسم محمد را روی یکی از کوچه‌های شهر می‌گذارند، که نگذاشتند. 

وی در پایان افزود: یک چیز مرا ناراحت می‌کند، اینکه تا می‌آییم حرفی بزنیم می‌گویند پسرت به خاطر شغلش رفته است و اگر نمی‌رفت شهید نمی‌شد. پسر من به خاطر خدمت به مردم وارد نیروی انتظامی شد، با وجود مخالفت‌های ما او می‌گفت من می‌خواهم به کشورم خدمت کنم او به خاطر این مردم به شهادت رسید. البته امثال محمد در این کشور بسیار زیاد هستند و نمی‌گذارند این انقلاب از حرکت بایستد.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران