جمعه 15 اسفند 1399 |

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهدا

13:5:0    1399/11/30

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهدا

حیات- معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه‌ی دیدارهای مستمر با خانواده‌ی معظم شهدا صبح پنج‌شنبه 30 بهمن ماه با 3 خانواده معظم شهید دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش «حیات»، مهندس سعید اوحدی در ادامه‌ی دیدارهای مستمر با خانواده‌ی معظم شهدا با حضور در منزل  خانواده‌ی شهید مدافع حرم روح الله قربانی، شهید مدافع سلامت دکتر اصغر آقا محمدی و مادر  شهیدان حسن ، علی اصغر  و علی اکبر جواد سپهری از مقام شامخ این شهدا تجلیل به عمل آوردند. 

رییس بنیاد شهید در دیدار با خانواده‌ی شهید مدافع حرم روح الله قربانی، این شهدا را از مظلوم‌ترین شهیدان کشور دانست و گفت: مظلومیت این شهیدان به واسطه‌ی دوری از وطن و خانواده و شهادت در کشوری که وطنشان نیست می‌باشد. آن‌ها به درجه‌ای ازرشد و کمال رسیده بودند که با آگاهی کامل پا در مسیری گذاشتند که انتهایش به شهادت ختم می‌شد.

مهندس سعید اوحدی همچنین ضمن حضور در منزل شهید مدافع سلامت  با خانواده‌ی این شهید دیدار کرد و گفت: شهدا بر طبق آیه « و لا تَحسَبَنَّ الذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ الله أمواتاً بَل أحیا عِندَ رَبِّهم یُرزَقون» زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند، گرچه حضور فیزیکی آن‌ها در کنار خانواده‌هایشان حس نمی‌شود اما آن‌ها فیض وجودی خود را نصیب خانواده‌هایشان می‌کنند و حضور معنوی پررنگی در کنارشان دارند.جایگاه شهدای مدافع سلامت ، جایگاه ویژه‌ای است چراکه به واسطه‌ی شرایط موجود مراسم گرامیداشت ویژه‌ای برای آن‌ها برگزار نشد، حتی بستگان این عزیزان ،نتوانستند برای خاکسپاری و تسلی خاطر خانواده‌ی آن‌ها حضور پیدا کنند. 

وی در ادامه‌ی این دیدار به حضور مادر سه شهید حسن، علی اصغر و علی اکبر جواد سپهری  رفت و یاد و خاطر فرزندان این مادر شهید را گرامیداشت  و دیدار با مادران شهید را توفیق بزرگی دانست که نصیب او و همراهانش شده است. 

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها سلام مقام معظم رهبری را به خانواده‌ی معظم شهدا ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران