جمعه 15 اسفند 1399 |

اقتدار جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به دست آمده است

17:55:0    1399/11/01 همایش سراسری مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران

اقتدار جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به دست آمده است

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به دست آمده است و خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مسیر رشد و تعالی انسان‌ها است.

به گزارش«حیات»، مهندس سعید اوحدی روز چهارشنبه اول دی ماه در نخستین روز از دومین همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری که به صورت ویدئوکنفرانس در سالن عرفان(سید الشهدا(ع)) برگزار شد ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش گفت: برگزاری چنین برنامه‌هایی علاوه بر مورد تأکید بودن در علم مدیریت، ریشه در سیره دینی ما دارد و در زندگی پیامبر اسلام (ص) و ائمه (ع) شاهد برگزاری چنین دیدارها و مشورت با افراد مختلف هستیم.
وی ادامه داد: نقد مسیری که تا امروز طی کرده‌ایم امری بسیار مهم است و بهترین افراد برای این نقد مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌ها هستند و باید با نقد گذشته به سمت آینده حرکت کنیم.
معاون رییس جمهور با اشاره به جایگاه بسیار بالای انسان‌ در عالم خلقت گفت: خداوند نعمت خاصی را به انسان‌ها اهدا کرده که بقیه موجودات از آن بی‌بهره هستند. خداوند قدرت انتخاب را در اختیار انسان گذاشت اما او را تنها نگذاشت و راه کمال را به او نشان داد. خداوند دو حجت ظاهری و باطنی را در پیش روی انسان قرار داد. حجت ظاهری پیامبران و ائمه معصومین (ع) و انسان‌های کمال یافته هستند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: شهدا از همان حجت‌های ظاهری هستند و در بنیاد شهید و امور ایثارگران توفیق حضور در جوار آن‌ها و خانواده‌های معظمشان و خدمتگزاری به آنان را داریم. این نعمت بزرگی است که در اختیار ما قرار گرفته و باید قدردان آن باشیم.
اوحدی تصریح کرد: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران موجب رشد و تعالی است و ما در این مسیر رشد می‌کنیم و با شناساندن فرهنگ ایثار جامعه را بیمه می‌کنیم. باید قدر لحظه لحظه این مسیر را بدانیم و از این نعمتی که در اختیارمان قرار گرفته به خوبی استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه خداوند خود را جانشین شهید در خانواده او می‌داند افزود: بر این اساس ما باید بدانیم که خداوند متعال بعنوان ولی خانواده شهدا، ناظر بر اعمال ماست و لذا شادی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شادی خداوند را در پی دارد.
معاون رییس جمهور ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا از اقتدار خاصی بهره‌مند است و دیدیم که جنایتکاری مانند ترامپ با تمام ابزارها و قدرتی که در اختیار داشت نتوانست ضربه‌ای به انقلاب اسلامی وارد کند. همه این‌ها به برکت خون شهدا به دست آمده است اما هوشیار باشیم زیرا دشمنان هر روز با ابزار و امکانی جدید برای دستیابی به اهداف شوم خود تلاش می‌کنند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: سخت‌ترین تحریم‌ها علیه کشور ما تحمیل شد اما دیدیم که کماکان با قدرت به سمت اهداف خود پیش می‌رویم. این اقتدار ناشی از اقتدار معنوی است و هر قدر در کنار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های این اقتدار باشیم، باعث افزایش اقتدار کشور خواهیم شد. 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران