جمعه 15 اسفند 1399 |

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن امنیت کشور است

15:54:0    1399/11/01

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن امنیت کشور است

حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه روایت شهدای ما لرزه بر جان دشمنان می‌اندازد افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موضوعی عادی نیست، بلکه باعث می‌شود دشمنان بدانند با چه مردمی روبرو هستند و این مسئله امنیت را در جامعه به دنبال دارد.

به گزارش حیات به نقل از ایثار، حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری روز چهارشنبه اول دی ماه در نخستین روز از همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: امام خمینی (ره) یکی از معانی شهید را گواهی‌دهنده می‌دانند که با اراده و عزمی استوار و آهنین کار خود را پیش می‌برد. شهید الگو و نمونه انسان کامل است که حق را معنا کرده است.

وی افزود: مقام شهادت به قدری بالاست که خداوند فرموده شهدا زنده اند و نزد من روزی می‌خورند. خدمت به چنین افرادی که بهترین خلق خدا هستند فرقی با عبادت ندارد و خوشبختانه این توفیق نصیب ما شده که در چنین سمتی مشغول باشیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه روایت شهدای ما لرزه بر جان دشمنان می‌اندازد افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موضوعی عادی نیست، بلکه باعث می‌شود دشمنان بدانند با چه مردمی روبرو هستند و این مسئله امنیت را در جامعه به دنبال دارد.

حجت الاسلام والمسلمین شکری افزود: مقام معظم رهبری همواره بر تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تاکید بسیاری کرده‌اند. علاوه بر این ما وظیفه داریم که با تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پاسدار خون شهدا و فداکاری‌های ایثارگران باشیم.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران