جمعه 15 اسفند 1399 |

نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «نوار نور» همزمان با روز غزه افتتاح می‌شود

12:29:0    1399/10/30

نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «نوار نور» همزمان با روز غزه افتتاح می‌شود

حیات- نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «نوار نور» همزمان با روز غزه در موزه هنرهای معاصر فلسطین؛ وابسته به فرهنگستان هنر، برپا می‌شود.

به گزارش حیات به نقل از خبرگزاری تسنیم، همزمان با روز غزه نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «نوار نور» در موزه هنرهای معاصر فلسطین فرهنگستان هنر برپا می‌شود.

ایلیا محمدی‌نیا؛ مدیر روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطین ضمن اعلام این خبر به خبرنگار هنرهای تجسمی تسنیم گفت: در این نمایشگاه 43 پوستر از هنرمندان سراسر کشور و 37 کاریکاتور نیز از هنرمندان داخلی و خارجی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. 

وی ادامه داد: در بخش کاریکاتور  این نمایشگاه، آثار هنرمندانی چون: جینت کاستانا از اندونزی، ویلیام راسینگ از هلند، سیلوانو رومالو از برزیل، والنتین گرکیو از بلغارستان، تورگان تویوز از ترکیه و... به نمایش درآمده است؛ در بخش پوستر نیز آثاری از هنرمندانی چون: مهرناز کوکبی، علی هاشمی شهرکی، سید حشمت‌الله پناهی و... روی دیوار رفته است. 

وی افزود: آیین افتتاح نمایشگاه «نوار نور» از ساعت 16 امروز؛ دوشنبه 29 دی ماه 1399 با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار خواهد شد.

به گفته مدیر روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطین، نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «نوار نور» تا 8 بهمن ماه 1399 برپا و بازدید از آن در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 10 تا 18 برای عموم مخاطبان فراهم است. 

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه هنری می‌توانند به نشانی: میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، نرسیده به خیابان بزرگمهر، پلاک 74، موزه هنرهای معاصر فلسطین مراجعه کنند.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران