جمعه 3 بهمن 1399 |

فراخوان مقاله "حماسه اسوه‌های ماندگار" منتشر شد

10:11:0    1399/10/24

فراخوان مقاله "حماسه اسوه‌های ماندگار" منتشر شد

حیات- فراخوان مقاله برای شرکت در نخستین کنگره ملی زنان جانباز و ایثارگر منتشر شد.

به گزارش حیات، کنگره ملی زنان جانباز و ایثارگر با همکاری دانشگاه تهران، دانشگاه الزهرا، دانشگاه شاهد و سایر مراکز فرهنگی و آموزشی از پژوهشگران در تمامی حوزه‌های مرتبط با مطالعات فرهنگی و آموزشی، اجتماعی و روانشناختی، اقتصادی، سیاسی و بین المللی، حقوقی، دفاعی، رسانه و فضای مجازی و حوزه سلامت برای ثبت و ارائه مقالات خود در نخستین کنگره زنان جانباز و ایثارگر دعوت به همکاری کرده است.

آثار پژوهش مرتبط با «زنان به خصوص زنان جانباز و ایثار» که به عنوان محور ویژه این کنفرانس مشخص شده است، به طور خاص مورد توجه قرار دارد.

شرکت در نخستین کنگره زنان جانباز و ایثارگر و ارائه مقالات در این فراخوان بدون هزینه ثبت نام است و پذیرش مقالات در این کنفرانس نیز براساس نتیجه داوری خواهد بود.

هدف اصلی از برگزاری این کنگره گرد هم آمدن دامنه وسیعی از پژوهش‌های فاخر  در زمینه مطالعات زنان به خصوص زنان جانباز و ایثارگر می باشد. در این راستا آن دسته از داوطلبانی که مایل به ارسال آثار خود می باشند، مقالات خود را در حوزه‌های مطالعات فرهنگی و آموزشی، اجتماعی و روانشناختی، اقتصادی، سیاسی و بین المللی، حقوقی، دفاعی، رسانه و فضای مجازی و حوزه سلامت به پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان به آدرس CEHWS.jmerc.ac.ir ارسال کنند. پژوهشگران در نظر داشته باشند مهلت ارسال چکیده مقالات تا 7 بهمن ماه و ارسال اصل مقالات تا 7 اسفند ماه می باشد.

برای دریافت و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه نگارش مقالات و هم چنین جزئیات بیشتر در ارتباط موضوعات ارائه شده می توانند به آدرس CEHWS.jmerc.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران