چهارشنبه 5 آبان 1400 |

خدمات حجت الاسلام شهیدی به خانواده معظم شهدا ماندگار است

14:18:0    1399/09/11 یادمان خادم الشهید/2

خدمات مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی به خانواده معظم شهدا ماندگار است

معاون امور بین الملل قوه قضائیه گفت: این توفیق بسیار بزرگی است که ایشان در آخرین دوره مسئولیتش در جایگاه افتخارآمیز خدمت به خانواده شهدا قرار گرفتند و خادم الشهدا بودند و به بهترین وجه از انجام امور مربوط به خانواده معظم شهدا برآمدند.

علی باقری، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگار حیات در حاشیه مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی گفت: قریب به چهل سال از آشنایی ام با ایشان می گذرد. از زمانی که در اوایل انقلاب و سال 58 در کمیته انقلاب اسلامی مرکزی مسئولیت شهرستان های کمیته را بر عهده داشتند و ما در خدمت ایشان بودیم تا دوره های مختلف که شاهد خدمات ایشان به نظام و انقلاب بودیم.

وی ادامه داد: آن ویژگی اخلاقی که از همان زمان در ذهنم نقش بسته و باقی مانده است؛ چهره با نشاط و مظلوم ایشان است. سال هایی که توفیق همکاری با ایشان را در وزارت امور خارجه داشتم، مشاهده می کردم که بسیار پرتلاش و با حساسیت نسبت به وظایف و مأموریت های محوله داشتند.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه تاکید کرد: به نظرم این توفیق بسیار بزرگی است که انسان در آخرین دوره کاری اش جایگاه افتخارآمیز خدمت به خانواده شهدا را داشته باشد و خادم شهدا باشد که بحمدالله نصیت ایشان شد و به بهترین وجه از انجام امور مربوط به خانواده معظم شهدا برآمدند و خدمات شایسته ای و ماندگاری داشتند.

علی باقری در پایان گفت: ویژگی بارز و برجسته دیگر حجت الاسلام و المسلمین شهیدی، ادب و تواضع فردی ایشان بود و در حسن خلقی که سرلوحه  کارشان قرار داشت و کسانی که در برهه های مختلف بیشتر با ایشان مأنوس بوده اند،این روحیه لطیف و اخلاقی را به خوبی درک کرده اند و خاطرات ماندگاری از منش و تواضع ایشان دارند. امیدواریم که ان شاءالله درجات ایشان متعالی باشد و برای خانواده معزز شان آرزوی صبر و سلامتی از درگاه باریتعالی دارم.

 انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران