یکشنبه 17 اسفند 1399 |

اخبار-سفر نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان لرستان/هراس دشمن از ایثارگری مادران و همسران شهدا است
سفر نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان لرستان/هراس دشمن از ایثارگری مادران و همسران شهدا است
حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز جمعه 15 اسفندماه به منظور حضور در یادواره استانی لشکر فرشتگان تاریخ ساز به استان لرستان سفر کرد.
اخبار-ما در برابر فرزندان شهدا مسئولیم/ نقش تأثیرگذار زنان در تاریخ انقلاب
ما در برابر فرزندان شهدا مسئولیم/ نقش تأثیرگذار زنان در تاریخ انقلاب
حیات- نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه ما در قبال فرزندان شهدا مسئول هستیم، گفت: نقش زنان را در تاریخ انقلاب نادیده نگیریم.
اخبار-نهال ایثار استعاره زیبایی از شکوفایی شهداست
نهال ایثار استعاره زیبایی از شکوفایی شهداست
حیات- مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه 16 اسفند ماه در مراسم «غرس نهال ایثار» با عنوان «به یاد هر شهید، یک درخت» در مجموعه فرهنگی کردان گفت: نهال ایثار استعاره زیبایی از شکوفایی شهداست.
اخبار-معرفی نماینده سازمان امور استخدامی کشور در گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران
معرفی نماینده سازمان امور استخدامی کشور در گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران
حیات- مراسم تکریم و معارفه نماینده سازمان امور استخدامی کشور در هیئت مرکزی گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه ۱۶ اسفند برگزار شد.
اخبار-تاکنون 144 شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت قرار گرفته اند
تاکنون 144 شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت قرار گرفته اند
حیات- در هفتمین جلسه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت، بررسی پرونده 44 نفر از شهدای والامقام مدافع سلامت که در دبیرخانه این کمیته بررسی شده بود، نهایی شد و با احتساب این عزیزان، شمار قطعی شهدای مدافع سلامت تاکنون به 144 شهید رسید.
خبر-دسترسی خانواده‌های شهدا و ایثارگران به خدمات بانک دی در سراسر ایران امکان‌پذیر شد
دسترسی خانواده‌های شهدا و ایثارگران به خدمات بانک دی در سراسر ایران امکان‌پذیر شد
حیات- در مراسمی که با حضور عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارای و ملک‌محمد نجفی، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، مدیران عامل بانک دی و پست‌بانک تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌های مشترک در زمینه انجام امور بانکی مشتریان امضاء کردند. با امضای این تفاهم‌نامه دسترسی مشتریان و همچنین خانواده‌های شهدا و ایثارگران به خدمات بانک دی در سراسر ایران امکان‌پذیر شد.
اخبار-اختصاص ده هزار میلیارد اعتبار قرض الحسنه جهت امور کارآفرینی و اشتغالزایی جامعه ایثارگری
اختصاص ده هزار میلیارد اعتبار قرض الحسنه جهت امور کارآفرینی و اشتغالزایی جامعه ایثارگری
حیات- براساس مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، در بودجه سال 1400 مبلغ یک هزار میلیارد تومان بعنوان وام قرض الحسنه با بازپرداخت هفت ساله از طریق صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به جامعه ایثارگری اختصاص یافت.
اخبار-سرباز کوچک مکتب سلیمانی هستم
سرباز کوچک مکتب سلیمانی هستم
حیات- محمد رضایی گفت: حضور در جشنواره فیلم ایثار و تولید فیلم در حوزه‌ی ایثار و مقاومت افتخار بزرگی است که نصیب من شده. دغدغه‌ی همیشگی من این بود که به عنوان افسر جنگ نرم چه اقدامی می‌توانم در این حوزه انجام دهم.
اخبار-جشنواره ملی فیلم ایثار در تراز جشنواره‌های بین‌المللی است
جشنواره ملی فیلم ایثار در تراز جشنواره‌های بین‌المللی است
حیات- مهدی فرجی از اعضای هیأت داوران چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثارگفت: با توجه به آثار رسیده به چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار می‌توانیم بگوییم این جشنواره شایستگی قرار گرفتن در رتبه‌های جهانی را دارد و در تراز بین المللی است.
اخبار-مراسم «غرس نهال ایثار» با نام و یاد شهدا برگزار شد
مراسم «غرس نهال ایثار» با نام و یاد شهدا برگزار شد
حیات- مراسم «غرس نهال ایثار» با عنوان «به یاد هر شهید، یک درخت» روز شنبه ۱۶ اسفندماه در آستانه روز بزرگداشت شهدا و به مناسبت برگزاری «کنگره ملی لشگر فرشتگان تاریخ ساز، یادمان ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده» در باغ ملی گیاه شناسی و هم‌زمان در گروه هتل‌های کوثر در سراسر کشور برگزار شد.
خبر- فیلم/ گفتگوی زنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با شبکه افق در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار
فیلم/ گفتگوی زنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با شبکه افق در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار
حیات- مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار شامگاه جمعه ۱۵ اسفند با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در تالار وحدت برگزار شد.
خبر-تولید آثار فاخر هنری، ادای دین به  شهدا است
تولید آثار فاخر هنری، ادای دین به شهدا است
حیات- سردار یعقوب سلیمانی گفت: امیدواریم، بتوانیم با ابزار هنر آثاری را خلق کنیم که ترویج دهنده‌ی فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
[آرشیو]
اینفوگرافیک

خبر-اینفوگرافیگ/ عملکرد سه ماه بنیاد شهید و امور ایثارگران
اینفوگرافیگ/ عملکرد سه ماهه بنیاد شهید و امور ایثارگران
عملکرد سه ماهه بنیاد شهید و امور ایثارگران شامل گزارش 100 روزه فعالیت های شاخص، پرداخت معوقات ایثارگران، مهمترین دستاوردها و تفاهم نامه های همکاری با وزارت خانه ها و دستگاه ها در سطح ملی و استانی منتشر شد.
خبر-اینفوگرافیک/  مکتب عباس (ع)
اینفوگرافیک/ مکتب عباس (ع)
اینفوگرافیک مکبت عباس (ع)، اطلاع نگاری آماری جانبازان سرافراز، شهدای جانباز، بانوان جانباز و علمداران عاشورایی؛ جانبازان قطع دو دست، منتشر شد.
خبر-اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» منتشر شد
اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» منتشر شد
به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» از سوی اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تولید و منتشر شد.

[آرشیو]
RSS Reader
در حال بارگذاری