چهارشنبه 5 آذر 1399 |

 نخبگان شاهد و ایثارگر پشتوانه فکری برنامه‌های تحولی بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند

11:57:0    1399/08/29

نخبگان شاهد و ایثارگر پشتوانه فکری برنامه‌های تحولی بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت و اهمیت همراهی نخبگان شاهد و ایثارگر در تدوین برنامه‌های تحولی و اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی روز چهارشنبه ۲۸ آبان در دیدار با جمعی از شورای نخبگان شاهد و ایثارگر پس از استماع گزارش‌ها و نظرات حاضران در جلسه گفت: گنجینه بزرگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد.
وی افزود: رابطه شورای نخبگان شاهد و ایثارگر با بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به صورت مشخص تعریف و روشن شود تا بتوانیم به صورت بهتر از این سرمایه عظیم علمی و پژوهشی متعهدانه بهره‌مند شویم.
معاون رییس جمهور ضمن اشاره به ضرورت شکل‌گیری انسجام در برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران از نخبگان شاهد و ایثارگر خواست از اندوخته‌های علم و دانش خود در مسیر کمک به بنیاد شهید و امور ایثارگران و در واقع خدمت به خود ایثارگران استفاده کنند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: حوزه‌هایی مانند بهداشت و درمان، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی از جمله‌ حوزه‌هایی است که نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر باید در آن‌ها فعالیت بیشتری داشته باشند و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از برنامه‌های کاربردی و اجرایی در این زمینه‌ها استقبال می‌کند. کارهای تحولی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیازمند پشتوانه فکری است و این پشتوانه فکری می‌تواند توسط نخبگان شاهد و ایثارگر تأمین شود.
فریده اولاد قباد مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با اشاره به توانمندی‌های موجود در بین نخبگان شاهد و ایثارگر بر لزوم استفاده بیش از پیش از این ظرفیت‌ها تأکید کرد.
عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در حوزه نخبگان شاهد و ایثارگر پرداخت.
نخبگان شاهد و ایثارگر حاضر در این جلسه نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران