چهارشنبه 5 آذر 1399 |

امضای تفاهم نامه تأمین زمین 2000 واحد مسکونی و 1000 شغل برای ایثارگران استان مرکزی

14:4:0    1399/08/27

امضای تفاهم نامه تأمین زمین 2000 واحد مسکونی و 1000 شغل برای ایثارگران استان مرکزی

تفاهم‌نامه‌ تأمین زمین برای 2000 واحد مسکونی و 1000 شغل برای ایثارگران استان مرکزی در سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به این استان به امضا رسید.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی صبح روز سه‌شنبه 27 آبان ماه در سفر به استان مرکزی با حضور در استانداری این استان در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌ تأمین زمین و مسکن ایثارگران گفت: امروز شاهد بدترین و بی سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه کشورمان هستیم و در چنین شرایط سختی است که باید همبستگی و همت برای رسیدن به آرمان‌ها بیشتر شود.


اوحدی با بیان اینکه در استانی هستیم که بیش از 6 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، گفت: ما امانتدار این شهدا و 230 هزار شهید کشورمان هستیم، آن‌ها رفتند و امانتی بزرگ را به دست ما سپردند و باید تلاش کنیم به بهترین شکل از آن پاسداری کنیم.


وی افزود: اگر امروز تفاهم نامه‌ای برای تامین مسکن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به امضا می‌رسد قطره‌ای ناچیز در برابر عظمت و بزرگی آنان است. هرچند عزت نفس این عزیزان آنقدر بالاست که هرگز برای خود درخواستی ندارند اما وظیفه ما حکم می‌کند در خدمت آنان باشیم.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی نیز در این جلسه تصریح کرد: خرسندیم که میزبان یکی از چهره‌های خدوم انقلاب اسلامی هستیم که کارنامه درخشانی چه در دوران خدمت و چه در زمینه ایثارگری دارند.

وی افزود: امضای این تفاهم‌نامه فرصت بسیار خوبی برای خدمت رسانی به ایثارگران استان مرکزی ایجاد می‌کند. قدردانی و خدمت‌رسانی به این عزیزان وظیفه همه ما است و امیدواریم بتوانیم قدم‌هایی هرچند کوچک در مسیر این خدمات‌رسانی برداریم و شاهد این باشیم که ایثارگران گرامی دغدغه مسکن و شغل نداشته باشند.

در پایان این مراسم، تفاهم‌نامه تأمین زمین برای 2000 واحد مسکونی و 1000 شغل برای ایثارگران استان مرکزی به امضای رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار استان مرکزی رسید.


انتهای پیام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران