چهارشنبه 5 آذر 1399 |

نشست مجازی مدیران شرکت شاهد با سهامداران برگزار شد

21:57:0    1399/08/26

نشست مجازی مدیران شرکت شاهد با سهامداران برگزار شد

رئیس هیئت مدیره،مدیرعامل شرکت شاهد ومدیرعامل موسسه اندوخته شاهد در نشستی بصورت مجازی با سهامداران این شرکت حضور یافتند.

به گزارش حیات، نشست مجازی مدیران شرکت شاهد با حضور اسلام کریمی، رئیس هیئت مدیره، ارسلان فتحی پور، مدیرعامل و سید امیرهوشنگ سعیدی، مدیرعامل موسسه اندوخته شاهد با سهامداران برگزار شد.

اسلام کریمی در ابتدای این نشست مهمترین اولویت مدیران شرکت شاهد و مجموعه های زیر مجموعه را شفافیت و ارتباط  بدون واسطه با سهامداران عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم با شفافیت و ارائه گزارش بدون واسطه به سهامداران عزیز جامعه ایثارگری از سرمایه های این عزیزان مراقبت و محافظت لازم را به عمل آوریم.

وی افزود: شرکت شاهد و مجموعه های آن در دوره جدید فعالیت خود به جایگاه  شایسته ای خواهد رسید تا ضمن صیانت از سرمایه خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر، سهم خود را در رشد اقتصادی کشور بیشتر کند و با رشد سرمایه های سهامداران، نقش بسزایی در به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور داشته باشند.


در ادامه این نشست مجازی، دکتر سید امیرهوشنگ سعیدی مدیرعامل موسسه اندوخته شاهد گفت: با حمایت های معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس  هیئت مدیره شرکت شاهد توانستیم مطالبات  تعدادی از سهامداران را در روزهای اخیر پرداخت نماییم و در اقدام بعدی در حال فراهم سازی زیر ساخت های نرم افزاری مناسب برای پاسخگویی سریع، آسان و شفاف به سهامداران هستیم.

وی در ادامه با تاکید بر اصلاح ساختاری موسسه اندوخته شاهد به منظور ایفای بهینه وظایف مجمعی و نظارت و کنترل بر عملکرد شرکت‌های تابعه بر برنامه محور شدن فعالیت های و نظم و انضباط مالی در امور شرکت ها اشاره کرد و گفت: اجتناب از فعالیت های موازی و جزیره ای، ایجاد هم افزایی در استفاده مطلوب و بهینه از توانمندی های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد اهتمام قرار دارد و سعی داریم با بررسی بهترین روش افزایش سرمایه، ضمن حفظ اصل و منافع سهامدارن به تقویت بنیادی قیمت سهام و ارزش افزوده آن توجه ویژه داشته باشیم.


ارسلان فتحی پور مدیرعامل شرکت شاهد نیز در ادامه اظهار داشت:  هیئت مدیره جدید در بدو ورود به شرکت تصمیم گرفت تمامی اقدامات را در یک اتاق شیشه ای قرار دهد تا سهامداران به عنوان مالکین واقعی شرکت در جریان موضوعات مختلف قرار بگیرند.

مدیرعامل شرکت شاهد افزود:  سهام شرکت شاهد یکی از ارزشمندترین سهم های بازار سرمایه است که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان ارزش واقعی آن را بدست آورد و سرمایه سهامداران گرامی را افزایش داد.

فتحی تصریح کرد: توصیه بنده به عنوان خادم سهامداران عزیز این است که سهام خود را واگذار نکنند زیرا ارزش واقعی سهام این شرکت را به خوبی می دانم و این نوید را به سهامداران می دهم ان شاءالله با تلاش مجموعه به زودی ارزش واقعی سهام نمایان خواهد شد.

ً
مدیرعامل شرکت شاهد در پایان این نشست گفت: سهامداران شرکت حق دارد نگران وضعیت سرمایه خود باشند و همانگونه که این عزیزان مطلع هستند بخش زیادی از نوسانات قیمت سهام شرکت مربوط به نوسانات کلی بازار سرمایه است اما ما به عنوان خادمان این عزیزان  تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا ضمن بهبود وضع موجود، سرمایه های این عزیزان را به بالاترین بازدهی ممکن برسانیم. 

انتهای پیام 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران