چهارشنبه 5 آذر 1399 |

تفاهم‌نامه تأمین زمین  2846 واحد مسکونی و 1800 شغل برای ایثارگران استان آذربایجان شرفی به امضاء رسید

15:44:0    1399/08/06

تفاهم‌نامه تأمین زمین 2846 واحد مسکونی و 1800 شغل برای ایثارگران استان آذربایجان شرفی به امضاء رسید

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین جهت 2846 واحد مسکونی و 1800 شغل برای ایثارگران استان آذربایجان شرقی به این استان سفر کرد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی امروز سه‌شنبه 6 آبان ماه در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌های تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران در استانداری آذربایجان شرقی، در سخنانی گفت: مقدمات امضای این تفاهم‌نامه‌ها با تلاش و همت جناب پورمحمدی استاندار محترم استان آذربایجان شرقی فراهم شده است که از ایشان و تمام مسئولان این استان که در مسیر امضای این تفاهم‌نامه تلاش کرده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنیم.
اوحدی افزود: همانطور که امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند امروز تجلی ارزش‌های اهل بیت (ع) در جامعه ایثارگری مشاهده می‌شود و وظیفه ما هم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. ان شاء الله بتوانیم با تلاش‌های خود قطره و ذره‌ای از فداکاری‌ها و جانفشانی‌های این عزیزان را جبران کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد‌علی آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جناب اوحدی دارای سوابق زیادی در حوزه‌های فرهنگی هستند و امروز نیز در جایی هستند که فعالیت‌های فرهنگی در آن اهمیت بسیار زیادی دارد. در حال حاضر دشمنان با جنگ‌نرم خود فرهنگ مردم ما را هدف گرفته‌اند و باید بکوشیم با فعالیت‌های مناسب و فرهنگ‌سازی جلوی این توطئه‌ها را بگیریم.
وی افزود: موضوع اشتغال جامعه ایثارگری دارای اهمیت بسیار زیادی است و مشکلاتی در این زمینه دیده می‌شود که نیازمند رسیدگی و توجه ویژه است. همچنین حوزه مسکن این عزیزان نیز از دیگر دغدغه‌هایی است که باید مدّنظر باشد.
همچنین محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین جهت 2846 واحد مسکونی برای ایثارگران استان آذربایجان شرقی و ایجاد اشتغال برای 1800 نفر از ایثارگران این استان، خدمت‌گزاری به خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان را وظیفه تمام مسئولان و مردم دانست و گفت: هیچ افتخاری بالاتر از این در مسیر خدمت به ما دست نمی‌دهد که خدمتگزار جامعه معظم شاهد و ایثارگر باشیم.
استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: خدمت بی‌منت به جامعه ایثارگری وظیفه تمامی مسئولان است و امروز نیز در همین راستا شاهد امضای تفاهم‌نامه‌ای با هدف رفع دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران در زمینه تأمین مسکن و اشتغال هستیم.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران