چهارشنبه 5 آذر 1399 |

12:37:0    1399/08/06

برنامه های هفدهمین سفر استانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور امضای تفاهم‌نامه تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران استان آذربایجان شرقی به این استان سفر کرد.

به گزارش حیان به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی صبح روز سه‌شنبه 6 آبان ماه در ابتدای ورود خود به استان آذربایجان شرقی با حضور در گلزار مطهر شهدای شهر تبریز به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 


رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه این مراسم در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به قرار داشتن در آستانه هفته وحدت و تبریک این ایام، گفت: حضور در استان آذربایجان شرقی هجدهمین سفر از مجموعه سفرهای استانی است که به صورت هفتگی در حال برگزاری است.
وی در خصوص اهداف این سفر گفت: در این سفر دو تفاهم‌نامه تأمین زمین جهت 2864 مسکن برای ایثارگران عزیز استان آذربایجان شرقی و تأمین اشتغال برای ایثارگران این استان امضا می‌شود. موضوع اشتغال از چالش‌های اصلی پیش روی جامعه ایثارگری است و تمام دستگاه‌ها باید در زمینه حل این مسئله تلاش و همکاری داشته باشند.
اوحدی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی پیش روی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در دیداری که با انجمن‌های جانبازی داشتیم تصمیم گرفته شد تا به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس و هفته بسیج بزرگترین مسابقات ورزشی جانبازان در سراسر کشور برگزار شود.
معاون رییس جمهور همچنین با خانواده معظم شهید «علیرضا غریبانی مقدم‌نژاد»، آزاده و جانباز سرافراز «حجت الاسلام مهدی عالی (امام جمعه موقت تبریز با سابقه نزدیک به 2000 روز اسارت)» و جانباز معزز ۷۰ درصد «محمدعلی پرغو» دیدار خواهد کرد.
حضور در استانداری آذربایجان شرقی و امضای تفاهم‌نامه‌های تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران این استان پایان بخش سفر اوحدی به این استان خواهد بود.
اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال می‌شود...
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران