چهارشنبه 27 شهریور 1398 |

وصیت نامه
[آرشیو]
وصیت نامه ها-شهید چراغی: من عاشق امام حسین (ع) هستم

شهید چراغی: من عاشق امام حسین (ع) هستم 1398/06/25

حیات: چراغی یکی از شهیدان دفاع‌ مقدس استان هرمزگان در وصیت ‌نامه‌اش آورده است: مادرجان من عاشق امام حسین (ع) هستم و می‌ روم تا عاشق به معشوق برسد.

وصیت نامه ها-شهید جوادی: عامل به سخنان امام خمینی(ره) باشید

شهید جوادی: عامل به سخنان امام خمینی(ره) باشید 1398/06/23

حیات:جوادی از شهیدان دفاع‎مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش آورده است: ملت ایران بر شما باد پیروی از ولایت فقیه، سخنان امام خمینی-(ره) را گوش کنید و به آنها عمل کنید.

وصیت نامه ها- شهیداشتری: در هر میدانی از میهن دفاع کنید

شهیداشتری: در هر میدانی از میهن دفاع کنید 1398/06/20

حیات: شهید علی اشتری یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه، اظهار داشته است: جنگ تحمیلی یوم الله دیگر است و بر هر ایرانی دفاع از خاک میهن اسلامی در برابر هر گونه تجاوز بیگانگان واجب است.

وصیت نامه ها-شهید جمشیدنیا خطاب به برادرش: از مکتب الهی دفاع کن

شهید جمشیدنیا خطاب به برادرش: از مکتب الهی دفاع کن 1398/06/20

حیات: شهید جمشیدنیا از شهیدان دفاع مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش آورده است: اگر امکان هست و توانایی داری راه مرا ادامه بده و از مکتب و قانون الهی دفاع کن.

وصیت نامه ها-شهید جلالی: به خانه شهیدان سر بزنید

شهید جلالی: به خانه شهیدان سر بزنید 1398/06/17

حیات: شهید دوران دفاع مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش خطاب به خانواده خود آورده است: رزمندگان را دعا کنید و به خانه شهیدان اسلام سری بزنید.

وصیت نامه ها-نگاهی به زندگی نامه و قسمت هایی از وصیت نامه شهید حمید توسلی

نگاهی به زندگی نامه و قسمت هایی از وصیت نامه شهید حمید توسلی 1398/06/04

حیات: شهید توسلی ،از شهدای سرافراز استان هرمزگان، عمر کوتاه خود را در مسیر انقلاب و آرمان های آن گذراند. مهمترین دغدغه شهید توسلی امر آموزش و تعلیم تربیت در جهت استقلال کشور بود، وی در بخشی از وصیت نامه خود خطاب به دانش‌آموزان توصیه کرده‌است: همیشه به یاد خدا باشید،گول نفس و شیطان را نخورید و درس‌هایتان را خوب بخوانید که هرگز محتاج بیگانه نشوید

وصیت نامه ها-هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است

هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است 1398/05/05

حیات:شهید عیسی خوش نشین در وصیت نامه خود آورده است: هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنین وصالحین داده است.

وصیت نامه ها-الگوی همسران شهدا باشید

الگوی همسران شهدا باشید 1398/04/30

حیات: شهید احمد رحمانی در وصیت نامه خود آورده است: همسرم از تو می خواهم که برای همسران شهدا الگو باشی،به خانواده های شهدا روحیه بدهید و بگویی که همسرم راه شهدای شما را ادامه داد و نگذاشت خون آنها پایمال شود.

وصیت نامه ها-در راه عقیده و  مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم

در راه عقیده و مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم 1398/04/26

حیات: شهید حسین امینیان که بعد از 37 سال گذشت از شهادتش به میهن بازگشت و در گلزار شهدای شاهرود به خاک سپرده شد، در بخشی از وصیتنامه خود آورده است: هر چند دین ما دینی است که همه را به صلح دعوت می کند، ولی این صلح دیگر شامل زمانی نمی شود که دشمن به خاک و آقایی ما تهاجم کند و ما به بهانه اینکه صلح طلب هستیم از جنگ با دشمن امتناع ورزیم.

وصیت نامه ها-برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند

برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند 1398/04/24

حیات: شهید بزرگوار عملیات رمضان در وصیت نامه خود این قرن را قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین دانست و نوشت: بدانید هر چه بیشتر برادران ما شهید بشوند مسئولیت ما بیشتر می‌شود؛ بگذارید بریزند خون این‌ها تا کفار و منافقین در این خون‌ها غرق شوند؛ برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند و مظلومیت اسلام را ثابت کنند و همه بدانند تاکنون اسلام در بین ما غریب و مظلوم بوده است.

خبر-بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم

بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم 1398/03/12

حیات: شهید دفاع مقدس در وصیتنامه‌اش نوشت: ما باید با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مبارزه کنیم و تا حاکمیت مستضعفین در عرصه گیتی از پای ننشینیم؛ زیرا که این وعده خداوند است و باید به گفته خدا جامعه عمل بپوشانیم.

خبر- «وصیت یاران»

«وصیت یاران» 1398/02/28

حیات: به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «وصیت یاران» مجموعه‌ای از وصایای شهدای دفاع مقدس است که در 182 صفحه به کوشش «محمد عامری» تهیه و تنظیم شده است. این کتاب در بردارنده 56 وصیت‌نامه است که در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی و سیاسی به رشته گردآوری شده است.