یکشنبه 17 آذر 1398 |

وصیت نامه
[آرشیو]
وصیت نامه ها-دشمنان زخم دیده هرروز در فکر نقشه ای هستند که چگونه شما را به دام بیندازند

دشمنان زخم دیده هرروز در فکر نقشه ای هستند که چگونه شما را به دام بیندازند 1398/09/16

شهید بهمن موروثی در سال 1342 در خانواده ای مذهبی در روستای درگاه از توابع شهرستان آستانه اشرفیه متولد شد. وی تا سال چهارم دبیرستان ادامه تحصیل داد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بعنوان مسئول روابط عمومی انجمن اسلامی محل به فعالیت در امور تربیتی و فرهنگی نوجوانان و جوانان هم سن و سال خودش پرداخت .

وصیت نامه ها-حجاب و حیایش زبانزد همه بود

حجاب و حیایش زبانزد همه بود 1398/09/12

شهیده فهیمه سیاری یکم خرداد سال 1339 در تهران به دنیا آمد، وی پس از اخذ دیپلم به تحصیلات حوزوی پرداخت و در سومین سال تحصیل خود ، بعنوان مبلغ امور فرهنگی و تربیتی خواهران به شهرستان بانه اعزام شد و سرانجام در 12 آذر سال 59 هنگام درگیری با گروه های ضد انقلاب به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-سعی کنید با یاد خدا و به نام خدا و در راه خدا زندگی کنید

سعی کنید با یاد خدا و به نام خدا و در راه خدا زندگی کنید 1398/09/09

شهید عبدالله دهقان پناه دوم اردیبهشت سال 1339 در استان کرمان به دنیا آمد و در نهم آذر سال 1360 شهید شد

وصیت نامه ها-شهیدی که «علمدار» بود

شهیدی که علمدار بود 1398/08/25

حیات:سردار شهید حسین اخلاصی زنگنه از مسئولین محور بود، در جمع رزمندگان همیشه خنده رو و هیچ وقت اوقات فراغتی نداشت و در سخت ترین منطقه ها حاضر می شد. به هر کسی می رسید، می گفت: مرا حلال کنید.معروف به علمدار بود.

وصیت نامه ها- باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم

باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم 1398/08/22

حیات: شهید خالد حسینی پنجم اسفند 1342 در روستای حمزلان به دنیا آمد و درچهاردهم فروردین 1365 در روستای کانی سور به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-پنج پیام از دانش آموز شهید دیواندره ای؛ عبدالناصر رشیدیان

اتحادو همبستگى در بین مسلمین که خدا در قرآن سفارش نموده فراموش نکنید 1398/08/21

حیات:شهید عبدالناصر رشیدیان، سی ام بهمن 1351 ،در شهرستان دیواندره به دنیا آمدوهفدهم تیر 1367 ، شهیدشد.

وصیت نامه ها-وصیتنامه شهید محمد مختاران

وصیتنامه شهید محمد مختاران 1398/08/20

حیات:شهید محمد مختاران یکی از شهدای دفاع مقدس از استان همدان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: دوستان عزیز تنها وصیت این حقیر به شما این است که امام را تنها نگذارید و قدر امام را بدانید و به نماز اهمیت بیشترى بدهید زیرا که امام صادق (ع)فرموده کسانى که نماز را خفیف و سبک بشمارند به شفاعت ما نمى رسد.

وصیت نامه ها-شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید

شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید 1398/08/11

حیات:شهید ابراهیم خرمی دمشهری‎زاده یکی از شهیدان دفاع‌مقدس استان هرمزگان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: انقلاب اسلامی که خون‌بهای صدها هزار شهید است، باید حفظ کنید و حفظ کردن آن فقط با ایثار و وحدت کلمه بین مسلمانان است.

گزارش-زندگی نامه  شهید علی حاتمی

زندگی نامه شهید علی حاتمی 1398/07/17

حیات: یکی از موضوعات با اهمیتی که می توان درباره 8 سال جنگ تحمیلی بیان کرد، حضور یکپارچه ملت در جبهه های نبرد بود. در دوران جنگ تحمیلی تمام اقشارجامعه ،از پزشک ، مهندس ،روحانی و دولت مرد گرفته تا کارمند ، کارگر و دانشجو همه گی با صدایی واحد علیه تجاوز گری بعثیون با آنها وارد رزم شدند، از همین روست که وقتی به فهرست شهدای دوران دفاع می نگریم با نام هایی روبرو می شویم که از گروه های مختلف اجتماعی هستند. یکی از این اقشار ، جامعه دامپزشکی کشور است که هم زمان با شروع جنگ ، دانشجویان و دامپزشکان خود را به جبهه های جنگ فرستاد تا در کنار سایر برادران خود علیه تجاوز دشمن بعثی بایستند ، بعد از پایان جنگ بسیاری از این افراد ، به مقام رفیع شهادت نائل شدند که یکی از این افراد «شهید علی حاتمی» دانشجوی رشته دامپزشکی بود.

وصیت نامه ها-شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید

شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید 1398/06/31

حیات:شهید محمد ابوالقاسمی یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: تربیت نسل جدید باید در مسیر آرمان‌های شهدا باشد تا راه آنان ادامه یابد.

وصیت نامه ها-برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی: مدرسه نوعی جبهه است

برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی: مدرسه نوعی جبهه است 1398/06/27

حیات:شهید یدالله احمدی یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه خود، خطاب به دانش آموزان اظهار داشته است: مدرسه نوعی جبهه، میز و نیمکت سنگر، دفتر و خودکار، سلاح و خون شهیدان جوهر مشق است و پاسداری از این ارزش‌ها یک وظیفه است.

وصیت نامه ها-شهید حاج‌حسینی: پیروزی با ادامه راه شهیدان است

شهید حاج‌حسینی: پیروزی با ادامه راه شهیدان است 1398/06/27

حیات:شهید حاج‌حسینی تازیانی یکی از شهیدان دفاع‎مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش آورده است: راه شهیدان را ادامه بدهید که پیروز خواهید شد.