جمعه 30 فروردین 1398 |

وصیت نامه
[آرشیو]
خبر-ارزش یعنی کنار گذاشتن وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود به‌خاطر دیگران

ارزش یعنی کنار گذاشتن وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود به‌خاطر دیگران 1398/01/25

شهید «سعید فنایی» در وصیت‌نامه خود نوشته است: همیشه در ذهنم این سوال بود که چرا جهاد از همه اعمال افضل‌تر و گرامی‌تر است. از بزرگی شنیدم، چون انسان بزرگ‌ترین دل‌بستگی‌ها و وابستگی‌های خود را داوطلبانه کنار می‌گذارد تا این‌که دیگران بتوانند با وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود زندگی کنند؛ این است که ارزش است.

خبر- می‌روم تا به او برسم و این تازه اول راه است

می‌روم تا به او برسم و این تازه اول راه است 1398/01/18

آن وقت که سیاهی شب در همه جا سایه گسترده و دیدگان اغیار کم کم بر روی هم قرار می‌گیرد و خواب همه را می‌رباید، دیدگانم بیدار است. بی اختیار دلم می‌لرزد. بله او هم بیدار است و صدای مرا می‌شنود. چرا با هم حرف نزنیم؟ او خالق من است. خدای من است. امید و تکیه گاه من است.

مقاله-موکب های ایثار برای التیام زخم های ایران

موکب های ایثار التیام بخش زخم های ایران 1398/01/17

حیات: برخی حرکت های خودجوش و مردمی حرف ها، پیام ها ودرس های فراوانی دارد که تفکر و تامل در هر یک از ان‌ها می‌تواند تاثیر مثبت زیادی بر رفتارهای عملی ما بگذارد، برپایی موکب بر سر راه زائران کربلا و اربعین، از ان جمله است که جز پایگاه های ایثار و ازخودگذشتگی نمی توان نامی بر ان ها گذاشت.

خبر- هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل اتحاد مسلمانان ایستادگی کند

هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل اتحاد مسلمانان ایستادگی کند 1398/01/17

در وصیت‌نامه شهید ابوطالبی آمده است: «اگر کشور‌های مسلمان عرب صدور نفت خود را به آمریکا قطع می‌کردند، آمریکا و اسرائیل با چه سوختی جنوب لبنان را بمباران می‌کرد؟ اگر مسلمان‌ها با هم متحد شوند هیچ قدرتی نمی‌تواند آن‌ها را شکست دهد.»

تک عکس-مردم و ایثارگران 4 شهر خوزستان باید خانه های خود را تخلیه کنند

مردم و ایثارگران 4 شهر خوزستان باید خانه های خود را تخلیه کنند 1398/01/17

حیات: طی امروز و فردا باید مردم مردم چهار شهر حمیدیه، سوسنگرد، هویزه و بستان باید از شهرهای خود خارج شوند که خانواده های ایثارگران هم از این قاعده مستثنی نیستند.

خبر-مراسم روز شهید در شهرک اندیشه برگزار شد

مراسم روز شهید در شهرک اندیشه برگزار شد 1397/12/27

مراسم روز شهید با حضور مسئولین شهرستان و خانواده شهدا در شهرک اندیشه برگزار شد

خبر-مراسم روز بزرگداشت شهدا در شهریار برگزار شد

مراسم روز بزرگداشت شهدا در شهریار برگزار شد 1397/12/27

مراسم روز بزرگداشت شهدا با حضور مسئولین شهرستان و خانواده شهدا در شهریار برگزار شد.

خبر-اجرای ۴۰ برنامه ویژه بزرگداشت روز شهدا در مدارس البرز

اجرای ۴۰ برنامه ویژه بزرگداشت روز شهدا در مدارس البرز 1397/12/25

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره‌کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۴۰ ویژه‌برنامه فرهنگی به مناسبت روز شهدا در مدارس این استان اجرا می‌شود.

خبر-​ مراسم گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا در بنیاد برگزار شد

​ مراسم گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا در بنیاد برگزار شد 1397/12/25

مراسم گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد، روز چهارشنبه 22 اسفندماه با حضور کارکنان در نمازخانه ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

خبر-ششمین کنگره ملی روز بزرگداشت شهدا برگزار شد

ششمین کنگره ملی روز بزرگداشت شهدا برگزار شد 1397/12/25

ششمین کنگره ملی روز بزرگداشت شهدا با حضور و سخنرانی «معاون اول رییس جمهور»، «نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران» و «وزیر اطلاعات» برگزار شد.

خبر-مراسم روز شهدا و ایثارگران در شهر میانه

مراسم روز شهدا و ایثارگران در شهر میانه 1397/12/25

مراسم روز شهدا و ایثارگران در شهر میانه امسال نیز همانند سالهای قبل مراسم روز شهدا ۱۲۰۰شهیدگرانقدر شهرستان میانه در سالن اجلاس اداره، فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه برگزار گردید.

خبر-روز یادآوری مردان و زنان آزاده

روز یادآوری مردان و زنان آزاده 1397/12/25

روز ملی شهید و بزرگداشت شهدا (بیست‌ودوم اسفند) صرفا برای تازه‌کردن دیدار یا سرکشی به خانواده شهدا و زیارت مزار آنها نیست، بلکه فرصتی برای زنده‌کردن یک عهد دیرین میان مردم و نظام با تفکر انسان‌های آزاده است؛ کسانی که با درک تاریخی از موقعیت حساس کشور و نظام اسلامی مقابل یکی از ارتش‌های پیشرفته خاورمیانه قرار گرفتند و نتیجه مصاف سخت آنها این شد که ایران از آزمون دشوار حفظ استقلال و تمامیت ارضی خویش سربلند خارج شد و اولین‌بار در جنگ منظم با دشمن خارجی توانست ضمن دفع تجاوز یک دشمن خارجی، حمله او را به یک فتح تاریخی تبدیل کند. مقاومت تاریخی جوانان ایرانی در این صحنه از نگاه استراتژیک بنیانگذار انقلاب الهام گرفت.