شنبه 2 آذر 1398 |

وصیت نامه
[آرشیو]
وصیت نامه ها-شهیدی که «علمدار» بود

شهیدی که علمدار بود 1398/08/25

حیات:سردار شهید حسین اخلاصی زنگنه از مسئولین محور بود، در جمع رزمندگان همیشه خنده رو و هیچ وقت اوقات فراغتی نداشت و در سخت ترین منطقه ها حاضر می شد. به هر کسی می رسید، می گفت: مرا حلال کنید.معروف به علمدار بود.

وصیت نامه ها- باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم

باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم 1398/08/22

حیات: شهید خالد حسینی پنجم اسفند 1342 در روستای حمزلان به دنیا آمد و درچهاردهم فروردین 1365 در روستای کانی سور به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-پنج پیام از دانش آموز شهید دیواندره ای؛ عبدالناصر رشیدیان

اتحادو همبستگى در بین مسلمین که خدا در قرآن سفارش نموده فراموش نکنید 1398/08/21

حیات:شهید عبدالناصر رشیدیان، سی ام بهمن 1351 ،در شهرستان دیواندره به دنیا آمدوهفدهم تیر 1367 ، شهیدشد.

وصیت نامه ها-وصیتنامه شهید محمد مختاران

وصیتنامه شهید محمد مختاران 1398/08/20

حیات:شهید محمد مختاران یکی از شهدای دفاع مقدس از استان همدان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: دوستان عزیز تنها وصیت این حقیر به شما این است که امام را تنها نگذارید و قدر امام را بدانید و به نماز اهمیت بیشترى بدهید زیرا که امام صادق (ع)فرموده کسانى که نماز را خفیف و سبک بشمارند به شفاعت ما نمى رسد.

وصیت نامه ها-شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید

شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید 1398/08/11

حیات:شهید ابراهیم خرمی دمشهری‎زاده یکی از شهیدان دفاع‌مقدس استان هرمزگان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: انقلاب اسلامی که خون‌بهای صدها هزار شهید است، باید حفظ کنید و حفظ کردن آن فقط با ایثار و وحدت کلمه بین مسلمانان است.

گزارش-زندگی نامه  شهید علی حاتمی

زندگی نامه شهید علی حاتمی 1398/07/17

حیات: یکی از موضوعات با اهمیتی که می توان درباره 8 سال جنگ تحمیلی بیان کرد، حضور یکپارچه ملت در جبهه های نبرد بود. در دوران جنگ تحمیلی تمام اقشارجامعه ،از پزشک ، مهندس ،روحانی و دولت مرد گرفته تا کارمند ، کارگر و دانشجو همه گی با صدایی واحد علیه تجاوز گری بعثیون با آنها وارد رزم شدند، از همین روست که وقتی به فهرست شهدای دوران دفاع می نگریم با نام هایی روبرو می شویم که از گروه های مختلف اجتماعی هستند. یکی از این اقشار ، جامعه دامپزشکی کشور است که هم زمان با شروع جنگ ، دانشجویان و دامپزشکان خود را به جبهه های جنگ فرستاد تا در کنار سایر برادران خود علیه تجاوز دشمن بعثی بایستند ، بعد از پایان جنگ بسیاری از این افراد ، به مقام رفیع شهادت نائل شدند که یکی از این افراد «شهید علی حاتمی» دانشجوی رشته دامپزشکی بود.

وصیت نامه ها-شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید

شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید 1398/06/31

حیات:شهید محمد ابوالقاسمی یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: تربیت نسل جدید باید در مسیر آرمان‌های شهدا باشد تا راه آنان ادامه یابد.

وصیت نامه ها-برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی: مدرسه نوعی جبهه است

برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی: مدرسه نوعی جبهه است 1398/06/27

حیات:شهید یدالله احمدی یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه خود، خطاب به دانش آموزان اظهار داشته است: مدرسه نوعی جبهه، میز و نیمکت سنگر، دفتر و خودکار، سلاح و خون شهیدان جوهر مشق است و پاسداری از این ارزش‌ها یک وظیفه است.

وصیت نامه ها-شهید حاج‌حسینی: پیروزی با ادامه راه شهیدان است

شهید حاج‌حسینی: پیروزی با ادامه راه شهیدان است 1398/06/27

حیات:شهید حاج‌حسینی تازیانی یکی از شهیدان دفاع‎مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش آورده است: راه شهیدان را ادامه بدهید که پیروز خواهید شد.

وصیت نامه ها-شهید چراغی: من عاشق امام حسین (ع) هستم

شهید چراغی: من عاشق امام حسین (ع) هستم 1398/06/25

حیات: چراغی یکی از شهیدان دفاع‌ مقدس استان هرمزگان در وصیت ‌نامه‌اش آورده است: مادرجان من عاشق امام حسین (ع) هستم و می‌ روم تا عاشق به معشوق برسد.

وصیت نامه ها-شهید جوادی: عامل به سخنان امام خمینی(ره) باشید

شهید جوادی: عامل به سخنان امام خمینی(ره) باشید 1398/06/23

حیات:جوادی از شهیدان دفاع‎مقدس استان هرمزگان در وصیت‎نامه‌اش آورده است: ملت ایران بر شما باد پیروی از ولایت فقیه، سخنان امام خمینی-(ره) را گوش کنید و به آنها عمل کنید.

وصیت نامه ها- شهیداشتری: در هر میدانی از میهن دفاع کنید

شهیداشتری: در هر میدانی از میهن دفاع کنید 1398/06/20

حیات: شهید علی اشتری یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه، اظهار داشته است: جنگ تحمیلی یوم الله دیگر است و بر هر ایرانی دفاع از خاک میهن اسلامی در برابر هر گونه تجاوز بیگانگان واجب است.