سه شنبه 29 آبان 1397 |

وصیت نامه
[آرشیو]
خبر-نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی

نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی 1397/08/26

شهید یدا... دلفانی به سال 1344 در شهر کرمانشاه در خانواده ای مذهبی و معتقد پا به عرصه هستی نهاد در دوران طفولیت و نوجوانی با عشق فراوانی در مجالس قرائت قرآن و مجالس روضه و عزاداری سالار شهیدان شرکت می کرد و در این رهگذر بود که عشق به ابا عبدا... الحسین (ع) و شهادت در وجود این بنده خالص خداوند نقش بست.

خبر-وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده

وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده 1397/08/22

شهید محمدرضا صمد زاده در سال 1341 در شهرستان زاهدان به دنیا آمد. پدرش جواد فروشنده بود و مادرش طاهره نام داشت تا پایان دوره متوسط درس خواند و دیپلم گرفت.به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت . بیست و دوم آبان ماه 1361 در سومار توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سینه شهید شد . مزار او در بهشت مصطفی زاهدان می باشد .

خبر-وصیتنامه شهید علیرضا موحددانش

وصیتنامه شهید علیرضا موحددانش 1397/05/13

شهید موحد دانش در بخشی از وصیتنامه خود آورد است: «شما خوب می‌دانید که شهید عزادار نمی‌خواهد، رهرو می‌خواهد. برادرم شما هم با قلم و قدم و زبانتان پشتیبان انقلاب و امام عزیز باشید».

وصیت نامه ها-وصیت‌نامه شهید محمود اخلاقی

وصیت‌نامه شهید محمود اخلاقی 1397/05/14

پدرم و مادرم شرمنده هستم از اینکه نتوانسته‌ام زحماتی را که درباره من متحمل شدید حتی گوشه‌ای از آنها را جبران کنم امیدوارم که بر من ببخشایید و حتماً برایم دعا کنید.

وصیت نامه ها-هدف و آرمان خود را حفظ کنید

هدف و آرمان خود را حفظ کنید 1397/05/20

شهیدسعید عباسی در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد:« به شما توصیه می ­کنم که هدف و آرمان خود را حفظ و تداوم انقلاب قرار دهید وکه هرگونه سهل انگاری در این راه عقوبتی بس دردناک به دنبال خواهد داشت.»

خبر-وصیت نامه‌ شهید غلام­رضا (شاهپور) صرامی

وصیت نامه‌ شهید غلام­رضا (شاهپور) صرامی 1397/05/21

هنگامی که نماز میت بر من می‌­خوانید، امام جماعت، یک نفر سید روحانی از آل محمد صلی الله علیه و آله باشد. هنگام تلقین، اگر جسدم را به دست آوردید، باز هم سیدی مرا در قبر بگذارد.

خبر-وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی

وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی 1397/05/22

از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم که در مقابل آن افرادی که نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف کنند و الان در کشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آن‌ها ایستادگی کنید و با جدیت هر چه تمام‌تر جلوی این فساد‌ها را بگیرید.

خبر-وصیت فرمانده شهیدنجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند

وصیت فرمانده شهید نجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند 1397/05/23

در عملیات پیروزمندانه والفجر۸ شرکت کرد و هنگامی که مشغول گشودن معبر برای پیشروی رزمندگان اسلام بود، به وسیله تیری که از جانب کفار بعثی عراق شلیک شده بود قلبش شکافته شد.

خبر-شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست

شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست 1397/05/23

شهید «شمس‌علی اهرون» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: جنگ را فراموش نکنید که این جنگ، یک آزمایش الهی و راه نجات بندگان گنه‌کار [است] و تن به ذلت دادن و تن به صلح دادن با دشمنان اسلام خیانت به خون شهداست.

خبر-وصیت نامه شهید احمد مفید

وصیت نامه شهید احمد مفید 1397/05/27

به تعلقات دنیایی بی‌اعتنا باشیم که همه رفتنی هستند و آنچه ماندنی است آن چیزی است که برای خدا باشد. همیشه مراقبت از خویش را داشته باشیم که مهمترین عامل برای صعود بسوی او مراقبت از خویشتن است.

خبر- دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد

دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد 1397/05/28

دانشجوی شهید «علی حسینی نسب» در وصیت‌نامه خود آورده است: اکنون که اسلام و این مکتب سرخ احتیاج به خون و فداکاری دارد بر همه ما لازم است که برای زنده ماندن آن از خود بگذریم و کسانی که از اول تا به حال به فکر این جنگ نبودند و به جبهه نیامدند! باید در ایمان خود شک کنند و راهی بهتر از این برای خود انتخاب کنند.