دوشنبه 29 مرداد 1397 |

وصیت نامه
[آرشیو]
خبر- دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد

دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد

دانشجوی شهید «علی حسینی نسب» در وصیت‌نامه خود آورده است: اکنون که اسلام و این مکتب سرخ احتیاج به خون و فداکاری دارد بر همه ما لازم است که برای زنده ماندن آن از خود بگذریم و کسانی که از اول تا به حال به فکر این جنگ نبودند و به جبهه نیامدند! باید در ایمان خود شک کنند و راهی بهتر از این برای خود انتخاب کنند.

خبر-وصیت نامه شهید احمد مفید

وصیت نامه شهید احمد مفید

به تعلقات دنیایی بی‌اعتنا باشیم که همه رفتنی هستند و آنچه ماندنی است آن چیزی است که برای خدا باشد. همیشه مراقبت از خویش را داشته باشیم که مهمترین عامل برای صعود بسوی او مراقبت از خویشتن است.

خبر-شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست

شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست

شهید «شمس‌علی اهرون» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: جنگ را فراموش نکنید که این جنگ، یک آزمایش الهی و راه نجات بندگان گنه‌کار [است] و تن به ذلت دادن و تن به صلح دادن با دشمنان اسلام خیانت به خون شهداست.

خبر-وصیت فرمانده شهیدنجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند

وصیت فرمانده شهید نجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند

در عملیات پیروزمندانه والفجر۸ شرکت کرد و هنگامی که مشغول گشودن معبر برای پیشروی رزمندگان اسلام بود، به وسیله تیری که از جانب کفار بعثی عراق شلیک شده بود قلبش شکافته شد.

خبر-وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی

وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی

از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم که در مقابل آن افرادی که نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف کنند و الان در کشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آن‌ها ایستادگی کنید و با جدیت هر چه تمام‌تر جلوی این فساد‌ها را بگیرید.

خبر-وصیت نامه‌ شهید غلام­رضا (شاهپور) صرامی

وصیت نامه‌ شهید غلام­رضا (شاهپور) صرامی

هنگامی که نماز میت بر من می‌­خوانید، امام جماعت، یک نفر سید روحانی از آل محمد صلی الله علیه و آله باشد. هنگام تلقین، اگر جسدم را به دست آوردید، باز هم سیدی مرا در قبر بگذارد.

وصیت نامه ها-هدف و آرمان خود را حفظ کنید

هدف و آرمان خود را حفظ کنید

شهیدسعید عباسی در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد:« به شما توصیه می ­کنم که هدف و آرمان خود را حفظ و تداوم انقلاب قرار دهید وکه هرگونه سهل انگاری در این راه عقوبتی بس دردناک به دنبال خواهد داشت.»

وصیت نامه ها-وصیت‌نامه شهید محمود اخلاقی

وصیت‌نامه شهید محمود اخلاقی

پدرم و مادرم شرمنده هستم از اینکه نتوانسته‌ام زحماتی را که درباره من متحمل شدید حتی گوشه‌ای از آنها را جبران کنم امیدوارم که بر من ببخشایید و حتماً برایم دعا کنید.

خبر-وصیتنامه شهید علیرضا موحددانش

وصیتنامه شهید علیرضا موحددانش

شهید موحد دانش در بخشی از وصیتنامه خود آورد است: «شما خوب می‌دانید که شهید عزادار نمی‌خواهد، رهرو می‌خواهد. برادرم شما هم با قلم و قدم و زبانتان پشتیبان انقلاب و امام عزیز باشید».

وصیت‌نامه دانشجوی شهید غلامحسین میرزایی

دانشجوی شهید «غلامحسین میرزایی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «هیچ­‌گاه دنیا را به عنوان اصلی نپذیرید که این از آنِ کوردلان است. [انسان] هرچقدر از عمرش بگذرد، اگر از بینش الهی دور باشد به دنیا حریص­‌تر [می‌شود] و به ماندن در دنیا نبایستی فکر کند، مگر برای ماندن در خدمت اسلام که خود نعمت بزرگی است.»

وصیت نامه ها-خداوند ما را به تجارتی سودمند بشارت داده

خداوند ما را به تجارتی سودمند بشارت داده

در بخشی از وصیت‌نامه شهید علی‌اکبر خانی آمده است: سلام بر تو‌ای مادر و سلام بر تو‌ای پدر که مرا به جبهه فرستادید و ابراهیم‌گونه عمل کردید. خدا ما را به تجارتی بزرگ و سودمند بشارت داده که این تجارت ایمان به خدا و رسولش و جهاد در راه است.