دوشنبه 1 بهمن 1397 |

وصیت نامه
[آرشیو]
خبر- حضور مادران در آیینه شهیدان پر رنگ است

حضور مادران در آیینه شهیدان پر رنگ است 1397/10/11

مادری که فرزندش را در راه خدا هدیه کرده، او نیز جهاد کرده است و اجرش کمتر از مجاهد فی سبیل الله نخواهد بود. در واقع حضور مادران در دوران دفاع مقدس کمتر از جهاد مستقیم نبود.

خبر-وصیتنامه یکی از شهدای عملیات «کربلای۴»

وصیتنامه یکی از شهدای عملیات «کربلای۴» 1397/10/10

اگر دنیا را برای رسیدن به آخرت استفاده می‌کنیم از رستگاران هستیم ولی اگر دنیا را به فراموشی آخرت سپری کنیم از زیانکاران هستیم زیرا زندگی ما با مرگ تمام نمی‌شود.

خبر-وصیت‌نامه شهید ماشاءالله احمدپور گهتری

وصیت‌نامه شهید ماشاءالله احمدپور گهتری 1397/09/27

خداوندا! تو را به جان زهرا (ع) سوگند می‌دهم فرج حضرت مهدی (عج) را نزدیک فرما و چشم ما را به جمال منور آن حضرت روشن گردان و این رهبر و نایب برحق او را برای اسلام و مسلمین در کنار آن حضرت محافظت گردان. دشمنان اسلام را اگر قابل هدایت می‌باشند، هدایت فرما و اگر نه، آن‌ها را گم و نابود گردان.

خبر-وصیت‌نامه شهید سید امید سیدموسوی

وصیت‌نامه شهید سید امید سیدموسوی 1397/09/26

شما‌ ای برادر محصل که امید و نوید امام هستید در سنگر مدرسه همراه با فرا گرفتن تزکیه و تعلیم، خود را آماده نبردی بزرگ و ان‌شاءالله ظهور حضرت مهدی (عج) کنید.

خبر-نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی

نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی 1397/08/26

شهید یدا... دلفانی به سال 1344 در شهر کرمانشاه در خانواده ای مذهبی و معتقد پا به عرصه هستی نهاد در دوران طفولیت و نوجوانی با عشق فراوانی در مجالس قرائت قرآن و مجالس روضه و عزاداری سالار شهیدان شرکت می کرد و در این رهگذر بود که عشق به ابا عبدا... الحسین (ع) و شهادت در وجود این بنده خالص خداوند نقش بست.

خبر-وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده

وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده 1397/08/22

شهید محمدرضا صمد زاده در سال 1341 در شهرستان زاهدان به دنیا آمد. پدرش جواد فروشنده بود و مادرش طاهره نام داشت تا پایان دوره متوسط درس خواند و دیپلم گرفت.به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت . بیست و دوم آبان ماه 1361 در سومار توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سینه شهید شد . مزار او در بهشت مصطفی زاهدان می باشد .

خبر-نگاهی به وصیت نامه شهید جوانی؛

نگاهی به وصیت نامه شهید جوانی؛ 1397/08/14

ما بالای سرپسرم بودیم که سردار شهید حسین همدانی، به ملاقاتش آمدند. سردار با خودشان یک چفیه و یک انگشتر آورده بودند و گفتند: «این چفیه راحضرت آقا فرستاده‌اند تا روی بدن زخمی حامد بکشید.»

خبر-حسین‌وار وارد میدان شوید چرا که نزد شهدا مسئولید

نزد شهدا مسئولید 1397/08/09

شهید بهلول ابراهیمی‌راد جنگیدن در میدان های نبرد و صحنه‌های عشق و ایثار را بر هر کاری ترجیح داد و با کاروان عشق و ایثار راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد.

وصیت نامه ها-تنها شهیدی که خانواده اش را به گریه فراوان سفارش کرد!

تنها شهیدی که خانواده اش را به گریه فراوان سفارش کرد! 1397/08/06

شهید رضا احمدی در واپسین لحظات شب عملیات خطاب به خانواده اش نوشت: شما را سفارش می کنم که بر مزارم گرد بنشینید و آنقدر گریه کنید که سنگ قبرم شسته از اشک شما عزیزان بشود و بدن بی غـسل مـن بـا آب چشم شما عزیزان که رحمت خداوند در آن اسـت، غـسل داده شـود.

وصیت نامه ها-وصیت‌نامه شهید صادق مهدی‌برزی/ ای مردم! امام خمینی و رزمندگان را فراموش نکنید

وصیت‌نامه شهید صادق مهدی‌برزی/ ای مردم! امام خمینی و رزمندگان را فراموش نکنید 1397/07/29

شهید «صادق مهدی‌برزی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «تا می‌توانید سعی کنید خودسازی کنید، یاد مرگ و روز قیامت و محاسبه نفس خود را زیاد کنید. تا می‌توانید امام و رزمندگان را فراموش نکنید.»

خبر- وصیت‌نامه شهید قربانعلی فتاحی

وصیت‌نامه شهید قربانعلی فتاحی 1397/07/23

خداوندا، پروردگارا! سپاس ترا که ابتدای کار ما را سعادت و پایان کار ما را شهادت قرار دادی.

خبر-وصیت‌نامه شهید ناصر طاووسی سیس

وصیت‌نامه شهید ناصر طاووسی سیس 1397/07/17

شهید طاووسی سیس در وصیت‌نامه خود آورده است: «همه‌ی ما مى‌دانیم روزى به دنیا آمده و روزى هم از دنیا خواهیم رفت. خوش به حال کسانی که در راه خدا کشته مى‌شوند و با جان خود بهشت را از آن خود مى‌کنند.»